ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13
    161
    کاربر جدید
    کاربر جدید

خريد پوشاك از قشم

با سلام

هفته ديگه دارم ميرم قشم كه خريد كنم (پوشاك، لوازم آرايشي، كفش) به نظرتون قيمت ها در قشم با اين اوضاع بازار چطوره؟ برم قشم يا نرم؟

با تشكر
    222
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام

خدا خیرت بده، رفتی و برگشتی، یه خبر به ما هم بده همین جا. اتفاقا من چند مدت بود که دنبال خبر گرفتن از اونجا بودم، شایعه زیاد هست، خیلی هم زیاد. یکی میگه شدیدا گرون شده همه چی. یکی میگه اصلا جنس پیدا نمیشه. یکی هم میگه اوضاع آرومه و فقط کمی قیمت ها بالاست. نمیدونم، خیلی خوب میشه یه خبر هم به ما بدی اگه رفتی. مرسی
    siavash
    مهمان
    قیمتها بالا رفته، البته بستگی داره که نسبت به چه زمانی بسنجی. با بالا رفتن دلار و یوان، بالا رفته قیمتها نسبت به 6 ، 7 ماه پیش.

ولی چند وقته که یه کوچولو به تعادل رسیده...زیاد بالا پایین نمیشه. بالاخره باید خرید دیگه، چه بالا باشه چه پایین. نخریم چه کنیم؟ کاسبی رو که نمیشه تعطیل کرد. گرون بخرم، گرون هم میفروشم
    161
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    فكر ميكنيد بتونم 30% زير قيمت بازار مشهد يا تهران جنس (پوشاك) پيدا كنم؟ من به 30% سود هم راضي هستم چون گمرك نميدم!!!. دوستان اگر تجربه اي دارند يا چيزي شنيدن بيان بگن لطفا. منتظر نظرات دوستان هستم.
    Navid_atabaki
    مهمان
    اتفاقا من هم مغازه شال و روسری دارم اگر بدونم اونجا قیمتا پایینتره و می صرفه حتما یه سر میرم برا خرید.
    161
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Navid_atabaki [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    اتفاقا من هم مغازه شال و روسری دارم اگر بدونم اونجا قیمتا پایینتره و می صرفه حتما یه سر میرم برا خرید.
    انتظار داريد چقدر زير قيمت فروش در بازار تهران باشه؟
    Navid_atabaki
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir23 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    انتظار داريد چقدر زير قيمت فروش در بازار تهران باشه؟
    من از منطقه کردستان هم بعضی از اجناس رو تهیه می کنم که گاهی 50% و گاهی هم خیلی پایینتر میخرم
    ولی بعضی اجناس با کیفیت تو این منظقه پیدا نمیشه و باید بازار تهران بخرم.
    161
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    خب دوستان. من اين مساله رو تو انجمن هاي مختلف هم مطرح كردم. اونجاها هم بعضي ها جواب دادند و نظراتشون رو گفتند...بالاخره تصميم گرفتيم بريم(البته من به خاطر درسم نرفتم و بقيه خانواده رفتن قشم)..قراره اكثر جنس ها رو قيمت بگيريم(از پوشاك و كفش و لباس و تي شرت گرفته تا كيف و پالتو ولوازم تحرير). قراره تلفن تماس فروشنده هاي با انصاف رو هم بگيرن و كلا با دست پر برميگردن. همين 10 دقيقه پيش راه افتادند و انشا ا... هفته ديگه برميگردن مشهد... دوستاني كه تمايل دارند از قيمت ها مطلع بشن لطفا يا همين تاپيك رو دنبال كنند يا اين كه يك ايميل به من بدن كه براشون ايميل كنم...
    اگر دوست ديگه اي از كردستان يا بانه يا هر جاي ديگه قراره بره جنس بياره يا بازار اونجا رو تخمين بزنه ممنون ميشيم كه بعد از برگشتن اطلاعات مفيدشو در اختيار بقيه بذاره.
    161
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    قصد دارم گزارش كوچكي از خريد پوشاك، لوازم بهداشتي و مصرفي از قشم بدم. تاريخ سفر مربوط ميشه به 25 آبان 1391 تا 2 آذر 1391...مكان قشم...هدف از سفر خريد كالاي مصرفي شخصي...مقايسه انجام شده بين بازار قشم و بازار مشهد خواهد بود...
    اگر بخوام خلاصه بگم: خريد پوشاك از قشم 30 درصد زير قيمت خواهد بود.
    خريد از بازار درگهان فقط به صرفه است نه بازار ها و پاساژ هاي لوكس قشم(چون قيمتشون از مشهد هم بالاتر بود).
    خريد پوشاك فقط به صرفه است. لوازم بهداشتي مثل خمير داندان و غيره كه برند هستن ادامه مطلب و اطلاع از ريز قيمت ها در اين آدرس:
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    179
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    منم اول اسفندماه (91) یه سر به بازارهای قشم و درگهان زدم
    دوتا نکته مهم :1- قیمت های شب عیدی تو این بازار از اواسط بهمن اعمال میشه، اگه میخواین خرید خوبی داشته باشین قبل از این موعد برین
    2- خرید عمده رو هم فقط باید از بازار قدیم درگهان انجام داد، اونم باید بگردین و مقایسه کنین.
    یه روزه کار به جایی نمی رسه بخصوص اگه دفعه اولتون باشه
    ویرایش توسط ahmadrhp : 07-03-2013 در ساعت 16:09
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)