ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 8 از 10 نخست ... 678910 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 95
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    در رابطه با مالیات بر کارت بازرگانی باید بگم ،مالیات بر کارت بازرگانی بر اساس فعالیت و کارکرد و تجارت عضو می باشد و بر اساس آن مالیات محاسبه می گردد.
    32
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    میدونم تاپیک قدیمه اما یه سوالی داشتم لطفا راهنمایی کنید
    من میخوام تعدادی لب تاپ از دبی بیارم به ارزش حدودی 10 میلیون تومن
    میخواستم بدونم میشه به صورت چمدونی آورد یا حتما باید کارت بازرگانی داشت؟
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط تیک تاک [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    میدونم تاپیک قدیمه اما یه سوالی داشتم لطفا راهنمایی کنید
    من میخوام تعدادی لب تاپ از دبی بیارم به ارزش حدودی 10 میلیون تومن
    میخواستم بدونم میشه به صورت چمدونی آورد یا حتما باید کارت بازرگانی داشت؟
    با سلام،
    تعدا لپ تاپها چند تا است و قصد دارید از چه مرزی وارد کنید؟
    اگه تعداد لپ تاپها کمتر از پنج عدد باشه، می تونید به صورت چمدونی وارد کنید، که شامل بررسی گمرکی خواهد بود.
    اما اگر بیشتر از این تعداد باشه، ما در [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] می تونیم به شما کمک کنیم.
    اگر تمایل دارید، با ما تماس بگیرید.
    88068808-021
    ویرایش توسط Modiran : 27-04-2015 در ساعت 12:27
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط سجاد [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    هر شرکت یا فردی که بخواهد اقدام به واردات و یا صادرات نماید نیاز به کارت بازرگانی دارد. البته کارت بازرگانی برای افراد و یا شرکت هایی توصیه می شود که کاری مداوم دارند در غیر این صورت می توانید از کارت های بازرگانی شرکت های ترخیص کاری استفاده نمایید.

کارت بازرگانی برای افراد ( اشخاص حقیقی) و شرکت ها ( اشخاص حقوقی ) صادر می شود.
    *البته کارت هایی که به نام شرکت ها صادر می شوند در اصل به نام مدیرعامل شرکت می باشد.
    کا

کارت بازرگانی حقیقی وحقوقی چه فرقی دارن/شندیدم در مالیات و... فرق دارن و حقوقی بهتره لظفا توضیح بدین ph_reza2011@yahoo.com
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط REZA.A.T [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    کا

کارت بازرگانی حقیقی وحقوقی چه فرقی دارن/شندیدم در مالیات و... فرق دارن و حقوقی بهتره لظفا توضیح بدین ph_reza2011@yahoo.com
    با سلام.
    کارت بازرگانی حقیقی و حقوقی تفاوت چندانی با هم ندارند، و تنها تفاوت آنها در واریزی هایشان است.
    در خصوص مالیات هم، بر مبنای کارکردی که روی آن کارت بازرگانی صورت می گیرد، مالیات برای آن برآورد می شود؛ چه حقیقی باشد و چه حقوقی.
    برای دریافت پاسخ جامع و اطلاعات کامل درباره کارت بازرگانی حقیقی (شخصی) و حقوقی (شرکتی)، و تفاوت بین آنها به دو لینک زیر مراجعه کنید:

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

یا با ما تماس بگیرید: 88068808-021

موسسه حقوقی [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ویرایش توسط Modiran : 28-04-2015 در ساعت 14:10
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان ی سایت عالی پیش بینی فوتبال رو میخام بهتون معرفی کنم بدون فیلتر با امکان پیش بینی تا دقیقه نود پشتیبانی کامل از ریال ایران و واریز آنی و پوشش کلیه بازی های لیگ های مختلف خودمم عضو هستم و بسیار راضی هستم حتما ی بار از سایت دیدن کنید ضرری نداره آدرس سایت در زیر
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    من قصد دریافت کارت بازرگانی حقیقی رو دارم
    کسی می دونه هزینه گرفتن کارت چقدره؟
    و اینکه من دفتر یا محل کار ندارم ادرس دفتر رو میشه یه مغازه تو روستا داد یا باید حتما مکان تجاری تو شهر باشه؟ اگه اره چطور می تونم یه قرار داد صوری تنظیم کنم برای این کار؟
    کارت رو فعلا فقط برای صادرات می خوام ایا برای صادرات هم مالیات ازمون می گیرن؟

یا بهتره به جای گرفتن کارت برای صادرات از حق العمل کار ها کمک بگیرم؟
    ممنون
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام و عرض ادب و احترام بنده امیر زارع، تاجر و در زمینه بازرگانی بین المللی فعال هستم.
    کسانی که می خواهند کارت بازرگانی بگیرند و تجارت با دنیا رو شروع کنند بنده از صفر تا صد اون رو در تلگرام و به صورت هوشمند برای آموزش قرار دادم و قرار قسمت های دیگه که شامل مواردی چون ترخیص کالا،ثبت سفارش، فرصت های مناطق آزاد تجاری و ...آموزش بدم.
    و چون با بازرگان های مختلف کار می کنم به صورت خصوصی برای آنها این امکان رو فراهم کردم.
    ولی شما دوستان هم اگه مایل بودید می توانید استفاده کنید و اگر به مشکلی هم بر خوردید به من ایمیل (azare.diamond@gmail.com) بزنید. موفق باشید
    لطفا به آدرس زیر برید و یک پیام خصوصی ارسال کنید. موفق باشید.

25
    نوشته های وبلاگ
    2
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    ترخیص کالا از گمرکات خرمشهر و آبادان و بندر انزلی با حداقل قیمت 09115909739
صفحه 8 از 10 نخست ... 678910 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع