ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 5 از 10 نخست ... 34567 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 95
    7
    کاربر جدید
    کاربر جدید

نحوه ی دریافت کارت بازرگانی؟

با سلام خدمت دوستان عزیز.
    چند تا سوال داشتم که اگه لطف کنید و جواب بدید ممنون میشم.آخه من خیلی تازه کارم.!
    1-مدارک و شرایط لازم برای دریافت کارت بازرگانی (برای صادرات یا واردات) چیه و باید به چه اداراتی مراجعه کنم؟
    2-با کارت بازرگانی چه کالاهایی رو میشه وارد یا صادر کرد یا اصلا کارت بازرگانی فقط برای صادرات و وارداته یا برای کارهای دیگه هم میشه ازش استفاده کرد؟
    خیلی ممنون از توجهتون.
    سجاد
    مهمان
    سلام

می تونین از این تاپیک استفاده کنین

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    7
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    خیلی ممنون
    15
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط سجاد [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    مدارک مورد نیاز جهت صدور کارت بازرگانی برای افراد ( اشخاص حقیقی):

1. یک برگ اصل اظهارنامه ثبت نام در دفاتر بازرگانی که به گواهی اداره ثبت شرکت ها رسیده باشد ( با امضای متقاضی کارت بازرگانی) و اصل پلمپ دفاتر، از اداره ثبت شرکت ها
    من یه تازه کار که چه عرض کنم تازه به فکر افتاده هستم.
    یه پرسشی دارم که شاید خنده دار هم باشه.

ها! ای که گفتی "ثبت نام در دفاتر بازرگانی" یعنی چه؟
    یعنی مَ باید چکار بکنم؟

ممنون میشم اگه کمی روشن کنید.
    73
    در انتظار تایید ایمیل
    خيلي مفيدبود-تشكر
    15
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    اینجا یه سری خبر ودستورالعمل و ... که تو n تا سایت دیگه هم مثلشو کپی کردن، میتونی پیدا کنی. اما در مورد همون اگه یه نابلدی مثل من پرسشی داشته باشه کسی تحویل نمی گیره.
    اگه میخوای سایتت رونق داشته باشه و در اینده برات سود دهی داشته باشه این روش شما جواب نمیده. مگر اینکه بخوای دنبال ماهی گیری باشی. یه چیزی مثل[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]. بعدش یه عده رفقا هم بیان الکی سپاسگزاری کنن!واسه چی؟ من که نمیدونم. یکی به یکی دیگه میگه تو پیام خصوصی یه سری اطلاعات به من بده، بعد چند نفر دیگه از اون پست قدردانی میکنن
    hkarimpoor2003
    مهمان
    بنده هم عضوی از انجمن هستم و اطلاعی از صاحبان این سایت ندارم ولی اگر شما سوالتون را دقیقا بفرمائید چی هست سعی میکنم در حد توان راهنمایی کنم .
    در مورد ثبت نام در دفاتر بازرگانی به این صورت هست که باید به اداره ثبت شرکت ها مراجعه کنید و آنجا بگید که میخواهید کارت بازرگانی حقیقی بگیرید و اظهارنامه های مربوطه را می خواهید آنجا راهنماییتان میکنند و همراه با اظهارنامه ها سایر مدارک دال بر ثبت نام شما در دفاتر بازرگانی را تحویل می دهند ، شمابرای گرفتن کارت بازرگانی به عنوان یک بازرگان باید به دولت ( اداره ثبت و مالیات) مواردی همچون : محل کسب ، زمینه فعالیت ، شرکا ، دفتر مالی قانونی وغیره را اعلام نموده و هزینه ها و کارمزد های مربوطه را پرداخت کنید این می شود همان اصطلاح ثبت نام در دفاتر بازرگانی
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط Patriot [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    اینجا یه سری خبر ودستورالعمل و ... که تو n تا سایت دیگه هم مثلشو کپی کردن، میتونی پیدا کنی. اما در مورد همون اگه یه نابلدی مثل من پرسشی داشته باشه کسی تحویل نمی گیره. اگه میخوای سایتت رونق داشته باشه و در اینده برات سود دهی داشته باشه این روش شما جواب نمیده. مگر اینکه بخوای دنبال ماهی گیری باشی. یه چیزی مثل[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]. بعدش یه عده رفقا هم بیان الکی سپاسگزاری کنن!واسه چی؟ من که نمیدونم. یکی به یکی دیگه میگه تو پیام خصوصی یه سری اطلاعات به من بده، بعد چند نفر دیگه از اون پست قدردانی میکنن
    سلام دوست عزیز، به جمع ما خوش آمدی انتقاد خیلی خوبه و من به عنوان یکی از مدیران این انجمن به شخصه خیلی خوش حالم که شما انتقاد میکنید و مطمئن هستم که این انتقادها سازنده خواهد بود.
    درسته خیلی از مطالب این جا شاید در سایتهای دیگه و در عرصه اینترنت وجود داشته باشه و به قول شما کپی باشه و البته که مطالب زیادی هم هست که دوستان و همکاران از دیدگاه خودشون و از تجربیات و دانسته های خودشون نوشتن و تعدادشون هم کم نیست. ولی باید به یک موضوع هم توجه کرد که ما تازه در آغاز راهیم و اهدافی رو دنبال میکنیم که زمان خواهد برد تا محقق بشن.
    همین که بسیاری از مطالب و دانستنیهای بازرگانی و اطلاعات عمومی و تخصصی بازرگانی و تجارت از سایتهای مختلف در یک جا جمع و دسته بندی میشه و امکان دسترسی آسان و طبقه بندی شده رو برای تازه کارها و کهنه کارها فراهم میکنه، اتفاق خوبی هست...
    همین که برای پیدا کردن مطلبی یا جواب سوالی (در باره بازرگانی و تجارت)نیاز نباشه تمام سایتها رو زیر و رو کنیم، اتفال خوبی هست...
    همین که با سر زدن به یک سایت بشه اخبار و بخشنامه های جدید بازرگانی رو مرور کرد و آگاه شد ، اتفاق خوبی هست... همین که جایی و پاتوقی ایجاد شده که تازه کارها و کهنه کارها میتونن با هم از سراسر ایران عزیز و حتی دنیا ، دیدار مجازی داشته باشن و مشورت کنن و درد و دل کنن، اتفاق خوبی هست...
    همین که جایی هست که یک روز (به امید خدا و با همت همه) تمام تجار ایران زمین رو بشه پیدا کرد و باهاشون آشنا شد ، اتفاق خوبی هست...
    و خیلی از این اتفاقهای خوب که اگر تمام تالارها رو مرور کنی، خواهی دید که اتفاق افتادن و اینها به نظر من خوبه...ولی ، یک مسئله و نقطهء مهم که نباید فراموش کنیم اینه که؛ این فروم هنوز خیلی خیلی خیلی جوان هست و تازه پا در میدان گذاشته و همچنان در حال رشد و تکامل هست.
    عمر این فروم به حدود 6 ماه میرسه و در این 6 ماه انصافا خوب رشد کرده ولی هنوز اول راه هست و جاده ای بسیار طولانی در پیش داره. کاملا باهات موافقن که کاستی و نقص زیاد داریم ولی تمام سعی و بینش ما و تمام کسانی که فعال هستن در این انجمن، رشد و ترقی و تکامل هست. ایده های زیادی داریم که به مرور اجرا خواهد شد و از هر ایده جدید و انتقادی هم استقبال میکنیم.

دوست من، شما 2 تا پست بیشتر ننوشتین ، یکی دیروز و یکی امروز. کمی صبر داشته باش تا دوستانی که در بارهء سوالت اطلاعات دارن ، پاسخ بدن...فقط یک روز گدشته ، خیلی عجولی ها

اما در باره اون سپاس از پست دوست عزیز و بسیار فعالم (آقای کریم پور)، باید بگم من به شخصه از تمام کسانی که حتی یک کلمه مینویسن تشکر میکنم. و خوشحالیم رو از اینکه 2 نفر بدون واسطه تونستن باهم در فروم آشنا بشن، با سپاس ابراز میکنم. باز هم بهت خوش آمد میگم و امید وارم که یک روز یکی از تاجرهای موفق و به نام ایران بشی
    ویرایش توسط مرتضی : 29-05-2012 در ساعت 20:34
    15
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط hkarimpoor2003 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    بنده هم عضوی از انجمن هستم و اطلاعی از صاحبان این سایت ندارم ولی اگر شما سوالتون را دقیقا بفرمائید چی هست سعی میکنم در حد توان راهنمایی کنم .
    در مورد ثبت نام در دفاتر بازرگانی به این صورت هست که باید به اداره ثبت شرکت ها مراجعه کنید و آنجا بگید که میخواهید کارت بازرگانی حقیقی بگیرید و اظهارنامه های مربوطه را می خواهید آنجا راهنماییتان میکنند و همراه با اظهارنامه ها سایر مدارک دال بر ثبت نام شما در دفاتر بازرگانی را تحویل می دهند ، شمابرای گرفتن کارت بازرگانی به عنوان یک بازرگان باید به دولت ( اداره ثبت و مالیات) مواردی همچون : محل کسب ، زمینه فعالیت ، شرکا ، دفتر مالی قانونی وغیره را اعلام نموده و هزینه ها و کارمزد های مربوطه را پرداخت کنید این می شود همان اصطلاح ثبت نام در دفاتر بازرگانی
    آقای کریمپور گرامی، بنده نمی خواستم که اهانتی (احیانا اگر برداشت شما چنین بوده باشد!) کرده باشم. دوم از پاسخ شما سپاسگزارم. بالاخره فهمیدم یعنی چی؟ سوم اتفاقا من پستهای شما و دیگران رو در این سایت به خوبی خوندم و بهره برداری لازم رو هم کرده ام. چنین سایتهایی با وجود کاربرانی چون شما پر بار خواهد شد. اگر مثال از پست شما آوردم دلیلش هم همان سپاس ها بود که برایم واقعا شگفت انگیز بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط مرتضی [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوست عزیز، به جمع ما خوش آمدی انتقاد خیلی خوبه و من به عنوان یکی از مدیران این انجمن به شخصه خیلی خوش حالم که شما انتقاد میکنید و مطمئن هستم که این انتقادها سازنده خواهد بود.
    درسته خیلی از مطالب این جا شاید در سایتهای دیگه و در عرصه اینترنت وجود داشته باشه و به قول شما کپی باشه و البته که مطالب زیادی هم هست که دوستان و همکاران از دیدگاه خودشون و از تجربیات و دانسته های خودشون نوشتن و تعدادشون هم کم نیست. ولی باید به یک موضوع هم توجه کرد که ما تازه در آغاز راهیم و اهدافی رو دنبال میکنیم که زمان خواهد برد تا محقق بشن.
    همین که بسیاری از مطالب و دانستنیهای بازرگانی و اطلاعات عمومی و تخصصی بازرگانی و تجارت از سایتهای مختلف در یک جا جمع و دسته بندی میشه و امکان دسترسی آسان و طبقه بندی شده رو برای تازه کارها و کهنه کارها فراهم میکنه، اتفاق خوبی هست...
    همین که برای پیدا کردن مطلبی یا جواب سوالی (در باره بازرگانی و تجارت)نیاز نباشه تمام سایتها رو زیر و رو کنیم، اتفال خوبی هست...
    همین که با سر زدن به یک سایت بشه اخبار و بخشنامه های جدید بازرگانی رو مرور کرد و آگاه شد ، اتفاق خوبی هست... همین که جایی و پاتوقی ایجاد شده که تازه کارها و کهنه کارها میتونن با هم از سراسر ایران عزیز و حتی دنیا ، دیدار مجازی داشته باشن و مشورت کنن و درد و دل کنن، اتفاق خوبی هست...
    همین که جایی هست که یک روز (به امید خدا و با همت همه) تمام تجار ایران زمین رو بشه پیدا کرد و باهاشون آشنا شد ، اتفاق خوبی هست...
    و خیلی از این اتفاقهای خوب که اگر تمام تالارها رو مرور کنی، خواهی دید که اتفاق افتادن و اینها به نظر من خوبه...ولی ، یک مسئله و نقطهء مهم که نباید فراموش کنیم اینه که؛ این فروم هنوز خیلی خیلی خیلی جوان هست و تازه پا در میدان گذاشته و همچنان در حال رشد و تکامل هست.
    عمر این فروم به حدود 6 ماه میرسه و در این 6 ماه انصافا خوب رشد کرده ولی هنوز اول راه هست و جاده ای بسیار طولانی در پیش داره. کاملا باهات موافقن که کاستی و نقص زیاد داریم ولی تمام سعی و بینش ما و تمام کسانی که فعال هستن در این انجمن، رشد و ترقی و تکامل هست. ایده های زیادی داریم که به مرور اجرا خواهد شد و از هر ایده جدید و انتقادی هم استقبال میکنیم.

دوست من، شما 2 تا پست بیشتر ننوشتین ، یکی دیروز و یکی امروز. کمی صبر داشته باش تا دوستانی که در بارهء سوالت اطلاعات دارن ، پاسخ بدن...فقط یک روز گدشته ، خیلی عجولی ها

اما در باره اون سپاس از پست دوست عزیز و بسیار فعالم (آقای کریم پور)، باید بگم من به شخصه از تمام کسانی که حتی یک کلمه مینویسن تشکر میکنم. و خوشحالیم رو از اینکه 2 نفر بدون واسطه تونستن باهم در فروم آشنا بشن، با سپاس ابراز میکنم. باز هم بهت خوش آمد میگم و امید وارم که یک روز یکی از تاجرهای موفق و به نام ایران بشی
    آقا مرتضی عزیز
    علی رغم انتقاداتم، به خاطر همه اون دلیلهایی که گفتی، کار بسیار خوبی است. امید وارم کاربرانی با حوصله! داشته باشی (مثل آقای کریمپور) که من بی تجربه رو هم دریابند و راه بندازن. اگه کمی عجله کردم دلیلش این بود که فکر میکردم پرسش من ساده باشه و یکی پیدا میشه که به من کمک کنه. که اینطوری نبود.
    به هر حال شرط بازگشت کاربرانی مثل من اینه که پاسخ پرسشهای ساده ای که دارن رو در یک زمان معقولی دریافت کنن.
    امیدوارم موفق باشید. به هرحال ازاین موفقیت من هم بهره مند خواهم شد
    73
    در انتظار تایید ایمیل
    ...................
صفحه 5 از 10 نخست ... 34567 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع