ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
    6
    کاربر جدید
    کاربر جدید

Lightbulb شرکت های فعال که عضو اتاق بازرگانی ایران وکشور های مختلف هستند رو از کجا میشه پیدا کرد؟

با سلام
    بنده جهت پرسیدن سوالی عضو شدم

شرکت های فعال که عضو اتاق بازرگانی ایران وکشور های مختلف هستند
    رو از کجا میشه پیدا کرد دقیقا وظیفه این شرکت های چیه؟
    ازکجا میتوان به مطمن بودن ویا نبودن آنها پی برد

باتشکر
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    منظورتون چه نوع شرکتهایی هست. ؟ هر شرکتی میتونه عضو هر اتاقی بشه. مثل اتاق ایران روسیه، یا اتاق ایران، چین، یا هر اتاق دیگه ای. عضو این اتاق ها بودن دلیلی بر این نیست که اون شرکت معتبر هست. البته این اتاق ها در ابتدای عضویت معمولا مدارک و آگهی ثبت روزنامه از اعضا در خواست میکنن ولی نمیشه گفت که چون فلان شرکت، عضو فلان اتاق هست پس من بهش 100% اعتماد میکنم.
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    لیست این شرکتها رو معمولا میتونی از همون اتاق مورد نظر بگیری، البته بعضی هاشون میدن و بعضی ها منوط به عضویت این لیست رو در اختیار شما قرار میدن.
    منظور از وظیفه رو متوجه نشدم...لطفا کمب واضح تر سوال بفرمایید..
    6
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط مرتضی [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    لیست این شرکتها رو معمولا میتونی از همون اتاق مورد نظر بگیری، البته بعضی هاشون میدن و بعضی ها منوط به عضویت این لیست رو در اختیار شما قرار میدن.
    منظور از وظیفه رو متوجه نشدم...لطفا کمب واضح تر سوال بفرمایید..
    سلام
    با تشکر از آقا مرتضی
    پس بنده از کجا بفهمم شرکتی معتبر وقابل اعتماد هست چون میخواهیم برای پروژه ای که در دست داریم تامین مالی ارزی بشه از منابع خارجی
    برای همین پرسیدم وظیفه اینگونه شرکت ها چیه ودر حیطه فعالیت آنها هست یا نه؟
    راستی
    باسابقه ترین ومعتبر ترین شرکت تامین مالی از منابع خارجی کدوم شرکت در ایران میباشد که هم تایید شده ارگان های رسمی ایران
    وهم ارگان های خارجی کشور های مربوطه باشه؟ که پس فردا در نره؟
    یه چیرزی در مایه های اکسپرکس آمریکا {فکر کنم دقیق یادم نیست}که تعریف میکردن سابقه فعالیتش به 1890میرسه وفوق العاده خوش نام
    بود
    واز آنجا که این پروژه حجیم هست نیاز به اعتماد هم داره وجز پروژه های کلان ما هست
    با تشکر
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط kavir [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    با تشکر از آقا مرتضی
    پس بنده از کجا بفهمم شرکتی معتبر وقابل اعتماد هست چون میخواهیم برای پروژه ای که در دست داریم تامین مالی ارزی بشه از منابع خارجی
    برای همین پرسیدم وظیفه اینگونه شرکت ها چیه ودر حیطه فعالیت آنها هست یا نه؟
    راستی
    باسابقه ترین ومعتبر ترین شرکت تامین مالی از منابع خارجی کدوم شرکت در ایران میباشد که هم تایید شده ارگان های رسمی ایران
    وهم ارگان های خارجی کشور های مربوطه باشه؟ که پس فردا در نره؟
    یه چیرزی در مایه های اکسپرکس آمریکا {فکر کنم دقیق یادم نیست}که تعریف میکردن سابقه فعالیتش به 1890میرسه وفوق العاده خوش نام
    بود
    واز آنجا که این پروژه حجیم هست نیاز به اعتماد هم داره وجز پروژه های کلان ما هست
    با تشکر
    سلام
    من در مورد شرکتهای مالی اطلاعات تخصصی ندارم متاسفانه. فکر میکنم شاید دوست خوبم آقای [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] در این مورد اطلاعات کافی داشته باشه.
    اگر حدسم درست باشه ایشون حتما جواب میدن.
    6
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط مرتضی [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    من در مورد شرکتهای مالی اطلاعات تخصصی ندارم متاسفانه. فکر میکنم شاید دوست خوبم آقای [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] در این مورد اطلاعات کافی داشته باشه.
    اگر حدسم درست باشه ایشون حتما جواب میدن.
    سوال رو فرستادم
    ببنیم چی میشه باتشکر از راهنماییتان
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    والا بنده هم اطلاعات زیادی در این مورد ندارم. سرچ میکنم ببینم اطلاعاتی به دست میارم یا نه
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام عرض ادب ،تنها راه گشای کار اعتماد به یک صراف معتبره که کار السی یا اعتبار تامین مالی را برای شما انجام دهد والا این تامین راباید از طرف بانکهای ایرانی انجام دهید که العان در تحرم هستیم ، ویا با بازرگانی که در ان کشور ،که نیاز به تامین مالی از آن کشور دارید همکاری کنید .و در ضمن این شرکت اکسپرس امریکایی هم یک صرافی است در اصل ،که با تجار و صنایع همکاری میکند . و العان درست هست که ما در تحریم هستیم ، ولی هم بازرگانان معتبر داریم و هم صرافان معتبر که میتوان در این شرایت با هم کار کرد :

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)