ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 13 از 17 نخست ... 31112131415 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 169
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام بنده هم یه سوال داشتم برای دریافت کارت بازگانی باید حتما شرمت ثبت کنیم؟!
    ممنون میشم پاسخ بدین
    10
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط snaexpress [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام بنده هم یه سوال داشتم برای دریافت کارت بازگانی باید حتما شرمت ثبت کنیم؟!
    ممنون میشم پاسخ بدین
    اگر بخواید کارت حقوقی بگیرید باید شرکت ثبت کرده باشین .برای گرفتن کارت حقیقی هم باید یک دفتر بازرگانی به نام متقاضی کارت ثبت کنین
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ممنون از شما خب ثبت شرکت در شهرستان(سنندج) کدوم نهاد بهتره بنده مراجعه کنم؟!
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    باسلام خدمت بزرگواران

چن تا سوال داشتم خیلی مهمه برام:

1.داشتن کارت بازرگانی حقیقی مالیات یا عوارضی داره؟
    2.تعرفه گمرک گوشی موبایل و لپ تاپ چند درصده و ایا میشه اگه اشنایی تو گمرک داشت کمترش کرد یا کلا غیر ممکنه؟
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.hadi [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    باسلام خدمت بزرگواران

چن تا سوال داشتم خیلی مهمه برام:

1.داشتن کارت بازرگانی حقیقی مالیات یا عوارضی داره؟
    2.تعرفه گمرک گوشی موبایل و لپ تاپ چند درصده و ایا میشه اگه اشنایی تو گمرک داشت کمترش کرد یا کلا غیر ممکنه؟
    1. بله
    2. 4 درصده. چیشو میخواید کمتر کنید. تمام موبایل ها در گمرک ارزششون مشخصه. تعرفه اش هم 4 درصده که پایینترین تعرفه هست و امکان کم کردنش نیست.
    (عرفت الله سبحانه بفسخ العزائم و حل العقود و نقض الهتم) خداوند را به وسیله فسخ شدن تصمیمها گشوده شدن گره ها و نقض اراده ها شناختم. حضرت امیر (ع)
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    [quote=بهزاد;36634]

خب مالیات کارت بازرگانی چقدره چگونه تعیین میشه ؟
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    چطور میشه از کارت بازرگانی کسی استفاده کرد ؟. مگر نباید کسی که وارد یا صادر میکنه کارت داشته باشه ؟ فرم های گمرکی به نام خریدار یا صاحب محصول باید پر بشه یا به نام کسی که کارتشو داریم و آیا صاحب کارت باید حظور داشته باشه در جریان ترخیص یا نیازی نیست ؟ کلا کسی میتونه یک توضیحی بده در این مورد؟

1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان
    بنده یک جنس میخواستم وارد کنم پروفرم دادم به چند نفر و چون 16هزار دلار بود یا انجام ندادن و یا قیمت های نجومی دادن،
    بفکر گرفتنن کارت بازرگانی افتادم و مدارک هم آماده کردم اما الان چندین نفر راهنمایی گرفتم میگن نکنی این کارو بیچاره میکنه مالیات! چرا اینجوریه؟ مگه بغیر از 5هزارم که رو کارت میگیرن چه مالیات هایی داره؟
    9% ارزش افزوده هم که موقع ترخیص میگیرن! دیگه چیش میمونه؟ یه دفتر باید اجاره کنیم مالیات اون هم فکر نمی کنم زیاد بیاد که؟ قضیه چیه پس که میگن اگر میلیاردی واردات می کنی برو کارت بگیر وگرنه از کارت دیگران استفاده کن 30-40 تومن بابت هر دلار کارمزد بده + هزینه ترخیص حدود 500 تومن
    آیا مالیات سر سال میگه این جنس رو آوردی و فروختی دوبارع 9% دیگه ارزش افزوده بده و مالیات های دیگر میگیره؟
    یکم راهنمایی می کنین؟
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط panizgraphic [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوستان
    بنده یک جنس میخواستم وارد کنم پروفرم دادم به چند نفر و چون 16هزار دلار بود یا انجام ندادن و یا قیمت های نجومی دادن،
    بفکر گرفتنن کارت بازرگانی افتادم و مدارک هم آماده کردم اما الان چندین نفر راهنمایی گرفتم میگن نکنی این کارو بیچاره میکنه مالیات! چرا اینجوریه؟ مگه بغیر از 5هزارم که رو کارت میگیرن چه مالیات هایی داره؟
    9% ارزش افزوده هم که موقع ترخیص میگیرن! دیگه چیش میمونه؟ یه دفتر باید اجاره کنیم مالیات اون هم فکر نمی کنم زیاد بیاد که؟ قضیه چیه پس که میگن اگر میلیاردی واردات می کنی برو کارت بگیر وگرنه از کارت دیگران استفاده کن 30-40 تومن بابت هر دلار کارمزد بده + هزینه ترخیص حدود 500 تومن
    آیا مالیات سر سال میگه این جنس رو آوردی و فروختی دوبارع 9% دیگه ارزش افزوده بده و مالیات های دیگر میگیره؟
    یکم راهنمایی می کنین؟
    دوست عزيز كلأ ديگران درباره ما ليأت خيلي شلوغ ميكنن .ماليات هر تاجر بر اساس حجم كارش هست كه بيشتر از اون منظور نميشه
    كارت بازرگاني بگير و اصلا نترس
صفحه 13 از 17 نخست ... 31112131415 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع