ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 6 از 17 نخست ... 4567816 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 169
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    باید 21 سالتان تمام باشد
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط moon girl [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    باید 21 سالتان تمام باشد
    جدیدا اینطور شده. باز هم ممنون بابت یاداوری
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    چند تا سوال برام پیش اومد

1- آخر 21 سال تمام یا 23 سال تمام؟
    2- منی که سه سال سابقه ندارم آیا با داشتن مدرک فوق دیپلم (مدرک دانشگاهی) میتونم کارت بازگانی بگیرم؟
    3- اگر بخوام کارت ترخیص کاری بگیرم حتما باید کارت بازرگانی داشته باشم؟
    4- آیا خود گمرک دوره ترخیص کاری برگزار میکنه؟

پیشاپیش ممنون از پاسخ اساتید
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید

دوست عزیز از اینکه اینقدر وقت گذاشتید واقعا ممنونیم. استفاده کردیم
    21
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    من الان دانشجوی کارشناسی هستم 3 سال سابقه تجاری هم ندارم بهم میدن کارت بازرگانی؟؟
    البته اشنا تاجر دارم 2-3 تا که الکی بیان امضا بدن این اقا سابقه داره...میشه اینجوری دور زد قانونو؟
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    برای شروع به امر صادرات آیا بهتر است کارت بازرگانی دریافت شود یا بعد از چند بار انجام این کار با کارت دیگران به گرفتن کارت بازرگانی اقدام شود؟
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    بهتره كارت بگيري-اگر كارت بگيري خيلياز كلاهها از سرت برداشته نميشه-ب هر حال كارت يك اعتبار هم هست حتي اگر چيزي صادر يا وارد نكني
    95
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    با سلام حضور تمام دوستان
    درخواست کننده کارت یا شخص حقیقی است یا شخص حقوقی
    اگر شخص حقوقی باشد(مدیر عامل شرکت ) مدارک شرکتی زیادی از جمله اساسنامه شرکت- مفاصا حساب مالیاتی و... مورد نیاز است .
    اگر متقاضی شخص حقیقی باشد یکی از موارد لازم و مهم این است که شخص باید دارای مدرک دانشگاهی باشد و در غیر این باید دو نفر تاجر دارای کارت بازرگانی معرف متقاضی گردد

در صورت هر گونه سوال و ابهام می توانید حضورا به اتاق بازرگانی تهران واقع در خیابان شهید مطهری مراجعه و یا به سایت اتاق بازرگانی تهران سر بزنید : www.tccim.ir
    38
    JCG
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام به همه دوستان
    من مدتی پیش جهت ورود به امر صادرات و واردات اقدام به کارت بازرگانی کردم که البته خیلی برام سخت بود. الآن پس از مدتی که خواستم مقداری سنگ رو صادر کنم متوجه شدم که هیچ نیاری به کارت بازرگانی و این حرفا نیست یه عده تحت عنوان ترخیص کار همه ی کارا رو خودشون انجام میدم و چون با همه گمرکیا هم آشنا هستن حتی اگه بارمونم مشکلی داشته باشه یه جوری قضیه رو جل می کنن. حالا چنتا سوال برام مطرحه:

1- استفاده از کارت بازرگانی خودمون برای صادرات که میگن هیچ مالیاتی در پی نداره قبلا هم انگار یه بحثی به عنوان جایزه صادراتی بوده و الان نیست خب با این تفاسیر برای کسی که فقط بخواد صادر کنه قاعدتا نیازی به کارت نیست و فایده ای نداره نظر شما چیه؟

2- برای واردات هم ارزش افزوده و مالیات وارد میشه اونجا که دیگه از کارت خودت استفاده نکنی خیلیم بهتره! نظر شما؟
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط JCG [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام به همه دوستان
    من مدتی پیش جهت ورود به امر صادرات و واردات اقدام به کارت بازرگانی کردم که البته خیلی برام سخت بود. الآن پس از مدتی که خواستم مقداری سنگ رو صادر کنم متوجه شدم که هیچ نیاری به کارت بازرگانی و این حرفا نیست یه عده تحت عنوان ترخیص کار همه ی کارا رو خودشون انجام میدم و چون با همه گمرکیا هم آشنا هستن حتی اگه بارمونم مشکلی داشته باشه یه جوری قضیه رو جل می کنن. حالا چنتا سوال برام مطرحه:

1- استفاده از کارت بازرگانی خودمون برای صادرات که میگن هیچ مالیاتی در پی نداره قبلا هم انگار یه بحثی به عنوان جایزه صادراتی بوده و الان نیست خب با این تفاسیر برای کسی که فقط بخواد صادر کنه قاعدتا نیازی به کارت نیست و فایده ای نداره نظر شما چیه؟

2- برای واردات هم ارزش افزوده و مالیات وارد میشه اونجا که دیگه از کارت خودت استفاده نکنی خیلیم بهتره! نظر شما؟
    1. بالاخره سابقه صادرات تو کارتت باشه یه نکته مثبته.
    2. مالیات و این چیزا هم حسابرسی میشه ولی اگه واردات نداشته باشی و فقط صادرات باشه چیزی بهش تعلق نمیگیره.
صفحه 6 از 17 نخست ... 4567816 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع