ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 17 12311 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 166
    30
    کاربر جدید
    کاربر جدید

شروع صادرات و واردات با سرمايه كم

يك سوال دارم.با سرمايه كم اگر بخوام صادرات و واردات شروع كنم حدود بيست يا سي ميليون تومان امكانش هست؟با توجه به اين كه استان ما به عراق نزديك هست در شروع كار تاثير داره يانه؟
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط kiana83 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    يك سوال دارم.با سرمايه كم اگر بخوام صادرات و واردات شروع كنم حدود بيست يا سي ميليون تومان امكانش هست؟با توجه به اين كه استان ما به عراق نزديك هست در شروع كار تاثير داره يانه؟
    سلام دوست عزیز
    چرا امکانش نباشه، با هر سرمایه ای میشه تجارت رو شروع کرد ، البته یه حداقلی لازم هست و قاعدتا سود کم خواهد بود تا اینکه کم کم سرمایه افزایش پیدا کنه. فقط من فکر میکنم چون سرمایه ات کمه باید با دقت بیشتر و تحقیق بیشتر وارد بشی و ریسک رو به شدت پایین بیاری و حاشیه امنیت رو بالا ببری تا سرمایه ات به خطر نیوفته.
    من در مورد تجارت با عراق اطلاعاتی ندارم ولی از اونجا که گفتی استان شما نزدیک عراق هست، فکر میکنم بهترین حالت شروع با کشور عراق باشه. عراق یکی از 10 کشور اول در زمینه صادرات کالاهای ایرانی هست و به خاطر هم مرز بودن با ایران یکی از فاکتورهای قیمت که حمل و نقل هست در تجارت با عراق در بهترین حالتش قرار میگیره .
    میتونی با توجه به سرمایه ات :
    -با شناخت از پتانسیل های صادراتی شهر و استانی که در اون زندگی میکنی
    -شناخت و مطالعه در زمینه اطلاعات پایه ای تجارت
    -بازار عراق
    -کالایی که میشناسی یا زمینه ای که تخصص داری
    کارت رو شروع کنی.
    30
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    شما جاي من بودي چكار مي كردي و چطور شروع مي كردي؟
    البته من به پرورش و صادرات پرندگان زينتي هم علاقه زيادي دارم اگر ممكنه در اين زمينه هم توضيحاتي بديد و راهنمايي بفرماييد.
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط kiana83 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    شما جاي من بودي چكار مي كردي و چطور شروع مي كردي؟
    البته من به پرورش و صادرات پرندگان زينتي هم علاقه زيادي دارم اگر ممكنه در اين زمينه هم توضيحاتي بديد و راهنمايي بفرماييد.
    سلام
    در ابتدا این نکته رو بگم که؛ من از دیدگاه و منظر خودم به موضوع نگاه میکنم و لزوما دیدگاه و نظر من حتما درست نیست و یا بهترین حالت نیست. باید تحقیق کنی و با افراد بیشتری مشورت کنی.
    به نظر من برای شروع تجارت بهترین حالت شروع از منطقه خودت هست. محل سکونت رو مهاباد زدی، پس حتما زبان کردی بلدی و نزدیک عراق و کردستان عراق هم که هستی. دانستن زبان کشوری که میخوایی باهاش تجارتی رو شروع کنی ، میتونه ابزار بسیار قدرتمند و کارایی باشه. کردستان عراق مراودات تجاری بسیار زیادی با ایران و مخصوصا شهرها و استانهای شمالغرب ایران داره. یه تحقیق درباره میزان کمی و کیفی مراودات تجاری 2 کشور میتونه خیلی بهت کمک کنه. سعی کن آمار صادرات و واردات بین ایران و کردستان عراق رو در بیاری، کار سختی هم نیست. از طریق سایت اتاق بازرگانی میشه این کار رو انجام داد. یا حتی از طریق گمرک های میان ایران و کردستان عراق.
    تحقیق رو این لیستها میتونه بهت آگاهی بده، که چه کالاهایی پتانسیل صادراتی به عراق رو داره و اصولا بازار کردستان چه نوع کالاهایی از ایران میخواد. البته نباید فراموش کرد که لزوما آمار صادراتی و وارداتی بالای فلان کالا نمیتونه دلیلی بر این باشه که، ما هم بریم همون کالا رو صادر یا وارد کنیم . فقط دید و نگاهت رو به بازار کردستان باز میکنه.
    با آگاهی که اون لیست بهت میده ، میتونی با توجه به پتانسیل های خودت ، برای تهیه کالاهای مختلف ، کالا یا محصولی انتخاب کنی و روش کار کنی. ببین قیمت مناسب چیه؟ چه استاندارد هایی میخواد ؟ و چه کیفیتی رو بازار میطلبه؟
    با کردستان عراق آشنا نیستم و نمیدونم چطور میشه اونجا بازار یابی کرد . ولی حتما سمت شما و شهرهای اطراف ، زیادن کسانی که در تجارت با عراق دست دارن. از طریق اونها شاید بتونی اطلاعاتی بدست بیاری. البته در تالار راهنمای تجارت با کشورها ( [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] ) هم میتونی اطلاعاتی بدست بیاری.
    حتما اطلاعات بازرگانی و تجارت رو یاد بگیر، و به نظر من هیچوقت در ابتدای کار ، دنبال صادرات محصولاتی مثل، میوه و مواد فاسد شدنی نرو. البته کار تجارت نیاز به تخصص و پشت کار داره ولی در زمینه مواد فاسد شدنی و میوه جات علاوه بر تخصص و پشت کار سرعت عمل هم لازم هست که با تجربه به دست میاد. و برای ابتدای کار مناسب نیست.
    ویرایش توسط مرتضی : 13-08-2012 در ساعت 07:25
    121
    کاربر جدید
    کاربر جدید

مواد غذايي

سلام
    اگر با مواد غذايي شروع كنيد آن هم به عراق سود خوبي مكنيد الان واسه عراق سبزي خشك و آجيل و خشكبار مي برن و سود خوبي هم مي كنن ما خودمان اين كا را مي كنيم09144081241-09147588302
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز

تجارتالکترونیک

سلام
    خوبید مهندس ،من محمد زراعی رئیس شرکت حبوبات چشمه رعنا نماینده یکی از شرکتهای بزرگ بازرگانی هستم که هم دز عراق وهم در قشم وکیش ودوبی وعمان .افغانستان بازار داخل -پاکستان -هند آمریکا-کرجستان و....کار می کنیم اگر دوست دارید بیا با ما کار کنید سرمایه ات بزا سودشو مرتب سر وقت بگیر.به ما بپیوند.
    وب سایت:[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    شماره تماس
    00989178110564
    00989388964536
    باتشکر،مهندس زارعی
    102
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوست گرامی،کیانا83مهابادی:سلام... .
    اگه به سودخالص 35الی 40 درصدی تضمینی قانع هستی،با بنده تماس بگیر ،تا بهت بگم چی از کردستان عراق بیاری و15روزه بفروشی...ازفکر گنجشگ وباز وکبوتر بیابیرون که اینا پریدنیند...میپرند،اونوقت میمونیم......!!!!کاکان جان یادت نره ایمیل بدی....منتظرم
    jamico.mahabad@gmail.com
    336
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام بر خاله کیانای تجارت پیشه(البته شایدم کاک کیانا)
    منم از نقطه نظر خودم که چندساله روی تجارت با عراق کار میکنم و سفرهای زیادی به کردستان عراق و قسمت جنوب عراق که همون اعراب باشند داشتم چند تا نکته میگم
    آینده نزدیک در دست کردهاست. الانم کردها در تجارت و سیاست خاور میانه نقش زیادی دارند. نگاه نکن که اقتصاد کردای ایران شاید خیلی مناسب نباشه کردستان عراق در آینده نزدیک قطب تجارت خاور میانه خواهد شد. از سرمایه نترس مهمترین نکته در تجارت و خصوصا در تجارت با عراق نفوذ تو بازار هست. اگه بخام از فرصت های شما تو بازار کردستان عراق بگم شاید مجبور بشم چندین صفحه تایپ کنم. یه نکته جالب و مهم که من در کردها دیدم اینه که اگه با یه کرد رفیق بشی عین اینه که با همشون رفیق هستی یعنی اینکه کردها یه جامعه پر از روابط بین فردی هستند. اینو بگم یادمه روزی که من از شهرم فسا(در استان فارس) خارج شدم که برم تو بازارچه های مرزی ایران با کردستان عراق شرایط تجارت رو بررسی کنم فقط 60 هزار تومن پول داشتم که جور کردن همونم قصه خودشو داشت. هیچ آشنا و دوستی رو هم تو کردا نداشتم. فقط در بین راه با داییم تماس گرفتم گفتم من دارم میرم کردستان و یادم اومده که شما دوستانی تو مریوان داشتی. و داییم گفت با دوستانم هماهنگ میکنم و اصلا هم باهاشون رودربایستی نداشته باش که اینا هم مثل خودمون خاکی خاکی هستن. یادش بخیر اون روز بارونی تو اردیبهشت ماه که کردستان میشه خود بهشت، سیدجلال(دوست داییم) اومد پیشوازم و با هم به بازارچه باشماق رفتیم بعد هم رفتیم منزلشون و طبق سنت کردا به من که مهمونشون بودم آب شنگولی (مشروب) تعارف زد که متاسفانه اسلام دست و بال ما رو بسته بود و شرمنده سید جلال شدم. وقتی به سید جلال گفتم که اومدم برای بررسی بازارچه های مرزی سریع با دوستانش تو شهرای مختلف هماهنگ کرد و من تو هر شهر کردستان که رفتم انگار چند تا رفیق قدیمی داشتم. حتی تو کردستان عراق هم هماهنگ کرد که اگه رفتم اونجا کسی رو داشته باشم. فقط تنها مشکل من تو کردستان، اسلام بود که دست و بالمو بسته بود چون هروقت آب شنگولی تعارف میکردند شرمندشون میشدم. از طرف دیگه هروقت میخاستم نماز بخونم باید بچه هاشونو میفرستادم تو کوچه سنگ صاف پیدا کنن چون اونا اهل سنت بودن و برای نماز از مهر استفاده نمیکردند. خلاصه اون سفر برای من فرصت های زیادی رو در تجارت با کردستان ایجاد کرد.
    خلاصه سرتونو درد نیارم و برم بحثو تخصصی تر کنم . تجارت با کردستان عراق حتی در طول جنگ 8ساله هم ادامه داشته و الانم که دیگه بسیار بیشتر. اینکه چه کالایی ببرید یا اصلا چه تجارتی داشته باشی وابسته به مزیت های نسبی شما تو او منطقه هست که توضیحاتش مفصله. من خودم فعلا در عراق عرب استان بصره تجارت میکنم پیشنهاد میکنم به هیچ وجه برای تجارت با کردستان عراق به دلت شک راه نده ولی مواظب باش که وارد چه تجارتی بشی که موفق تر باشی.
    در پایان آدرس ایمیل و شماره دفتر و موبایل ایرانم رو برات میگذارم تا اگه کمکی خاستی که از دستم بربیاد بتونم انجامش بدم.
    j.ostovar850@gmail.com
    دفتر: 3340138-0731
    فکس: 3340116-0731
    همراه ایران: 09178402377
    همراه عراق: 009647700064402
    16
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    آقای جامی و استوار و البته مهندس زارعی وکیانا ی عزیز خب اگه این همه راهنمایی و کار از دستتون برمیاد منو تازه وارد رو هم قاطی خودتون کنید دیگه!!!!!!! چون منم گیر کردم نمی دونم چی سود زیادی داره تو عراق و یا با کی همکاری کنم البته به آقا خشایار و ناصر جان و مهندس زارعی زحمت می دم و پرس و جو می کنم....منو هم در جمعتان پذیرا باشید
    30
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوست عزیز تورک اوغلانی من هیچ کاری نتونستم بکنم چون سرمایه برام جور نشد و آشنایی هم که بتونه عملا دستم رو بگیره نداشتم.
صفحه 1 از 17 12311 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)