ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید

همکاری برای صادرات شیلات

سلام دوستان .

من حدود 15 تن فیل ماهی پرورشی دریای خزر دارم که وزن هرکدوم بین 10 تا 13 کیلو هستش.
    میخواستم ببینم از بین شما کسی هست که در زمینه فروش ( مخصوصا صادرات ) شیلات تحربه ای داشته باشه تا با هم همکاری کنیم . اینطور که من اطلاعات دارم کشور ترکیه خریدار خوبی برای گوشت فیل ماهی هست.
    ضمنا از شهریور ماه هم حدود 150 تن میگو پرورشی دریای خزر برداشت می کنیم ، که سال گذشته مستقیم پای استخر به صادر کننده فروختیم و به دوبی و اسپانیا صادر شد ، ولی امسال اگر کسی توی این کار تجربه ای داشته باشه ، حاضریم باهاش مشارکت کنیم .

تلفن تماس من :
    09393837036
    ربیع زاده
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان عزیز
    یعنی هیچ کس توی این زمینه هیج تجربه ای نداره ؟!! :(
    خوب اگر کسی مایل به همکاری نیست ولی یک سری اطلاعات داره ، من رو لطفا راهنمایی کنه .
    تا اونحایی که توی پست ها دیده بودم ، معمولا همه به هم کمک می کنن تا تجربیات بره بالا .
    الان من چطور میتونم یک صادر کننده شیلات رو پیدا کنم که در کنارش خودم هم کار رو یاد بگیرم ؟ ما پرورش دهنده ایم و خودم تجربه ای توی این کار ندارم.
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط azimak [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوستان عزیز
    یعنی هیچ کس توی این زمینه هیج تجربه ای نداره ؟!! :(
    خوب اگر کسی مایل به همکاری نیست ولی یک سری اطلاعات داره ، من رو لطفا راهنمایی کنه .
    تا اونحایی که توی پست ها دیده بودم ، معمولا همه به هم کمک می کنن تا تجربیات بره بالا .
    الان من چطور میتونم یک صادر کننده شیلات رو پیدا کنم که در کنارش خودم هم کار رو یاد بگیرم ؟ ما پرورش دهنده ایم و خودم تجربه ای توی این کار ندارم.
    میتونید از اتحادیه صادر کنندگان آبزیان کشور کمک بگیرید. مسلما اونها از تجربه کافی در این زمینه برخوردارند.
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع