ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
    45
    کاربر جدید
    کاربر جدید

ثروتمند ترین زن ایرانی

سلام.1سالی میشه که به امید اینکه تو یه شرکت بازرگانی یا حمل و نقل بین المللی یا گمرگ سمتی داشته باشم و با توجه به علاقه زیادم به امورد دریایی و بندری دانشجوی مدیریت بازرگانی شدم!
    تا دیشب که به طور اتفاقی به این مطلب [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] برخوردم.
    تا جایی که از نزدیکان اطلاع دارم یه پزشک متخصص معمولی روزی 3 4 میلیون درامد داره.یعنی درامد یه شرکت حمل و نقل بین المللی بیشتر از این مقداره که این خانم ثروتمند ترین زن ایرانی هستند؟
    هم اکنون دانشجوی ترم3 مدیریت بازرگانی هستم.لطفا منو راهنمایی کنید و به من برنامه هایی ارائه کنید تا در اینده بتونم جایگاهی در تجارت مانند این خانم داشته باشم.نمیخوام ثروتمند ترین باشم اما میخوام حداقل جایگاهی داشته باشم.در ضمن نه پارتی دارم نه سهمیه نه سرمایه و نه حتی مشوق.............
    ممنون
    hkarimpoor2003
    مهمان
    دوست عزیز همه چیزی که شما احتیاج دارید فقط و فقط همون علاقه هست ، در ضمن برای یه بازرگان خوب شدن از حالا باید تمرین کنید اولا به همه اخبار 100 درصد اعتماد نکنید ثانیا جنبه های مختلف خبر را ببینید نه اون چیزی که خبر مستقیما اعلام میکند، در مورد این خانم هم باید متوجه باشید که ایشون همه ثروت خود را از صرفا از طریق حمل و نقل بدست نیاورده و در ایران تا جائیکه بنده اطلاع دارم از دهه 50 به بعد که در ایران انفجار جمعیت داشتیم کسی صرفا از بخش کارهای خدماتی به ثروت های هنگفت نرسیده و مطمئنا زمینه تجارت در اوون دخیل بوده ( مثل خرید ملک ، واردات و صادرات ، زدن تولیدی ها و کارخانجات صوری و .....)

اگر 10 سال پیش بود برای تجارت و بازرگانی میگفتم برای تجارت به پول و پارتی و سهمیه و .... احتیاج داشتید ولی با وجود اینترنت و تکنولوژی های روز امروزه آخرین جیزی که احتیاج دارید پول خواهد بود . شما فقط اول به علاقه و بعد به اطلاعات و یاد گیری جمع آوری اطلاعات نیاز دارید و با همین روش میتونید با سرمایه صفر شروع به کار کنید ، این شعار نیست واقعیت هست ولی شروع اوون سخته و اگر بدونید همین دوره دانشجویی رو چطور مفید بگذرونید کارهایی در تجارت میتونید انجام بدی که کسانی که 50 سال هست توی اینکار هستند قادر به انجامش نیستند .

بیشتر ازین فرصت تایپ نیست اگر سوال بیشتری داشتید به صورت موردی بفرمائید تا من و بقیه دوستان راهنمایی کنیم در حد اطلاعات محدود خودمون.
    موفق باشید
    45
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام.ممنون .
    دوره دانشجویی رو چطوری میتونم مفید بگذرونم؟
    و اینکه کارهای تجاری رو با سرمایه صفر هر چند با شروعی سخت،به نظر شما از کجا و چطوری شروع کنم؟
    hkarimpoor2003
    مهمان
    1- تا میتونید واحد های کم بگیرید تا بتونید جایی حتی مجانی یا نیمه وقت برید کارآموزی توی یه شرکت بازرگانی
    2- تا میتونید مطالعه خارج از منابع درسی داشته باشید
    3- بطور مدام سایت های تجاری و رسمی ایران را بررسی کرده و پی گیری کنید
    4- زبان انگلیسی را تا میتونید تقویت کنید حتی زبان سوم را تا حدودی کار کنید مثل چینی یا فرانسه یا آلمانی یا روسی و .....
    5- دانش کامپیوترتون رو تقویت کنید تا جایی که کاملا مسلط باشید .
    6- هنر جمع آوری اطلاعات و دسته بندی اطلاعات موثق ار اینترنت را یاد بگیرید.
    38
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    منم یه خانم هستم مثل شما و با افکاری تقریبا شبیه به شما. عاشق کار بازرگانی اونم نه فقط بخاطر پول درآوردن، بخاطر خیلی چیزا که یکیش همین جایگاه و منزلت اجتماعیه. منم مثل شما مدیریت بازرگانی خوندم از نوع کارشناسیش. از اوایل دانشجویی سردر گم بودم که واقعا چی میخوام و فقط برام کار کردن مهم بود ولی نوعش اهمیتی نوداشت؛ تا اینکه بصورت کاملاً اتفاقی بهم پیشنهاد همکاری تو یه شرکت بازرگانی ( هرچند نوپا بود و تازه کار) داده شد. ( هرچند این اتفاق برمیگرده به سه سال پیش ولی هنوز خدا رو بابت این اتفاق مهم و خوب در زندگیم که باعث تغییر مسیری مثبت شد، شاکرم.) توی این شرکت همه جور کاری ( از کارای دفتری گرفته تا حتی واخواست سفته!!) انجام دادم و در هر زمینه هم اطلاعات بسیار خوبی نصیبم شد. هرچند هنوز راه زیادی مونده تا به چیزی که واقعا میخوام برسم، ولی الان از موقعیتم راضی و خوشحالم. همیشه خدا رو شکر میکنم که این موقعیت رو برام ایجاد کرد البته ناگفته نمونه که مدیر عامل و اعضاء شرکت هم خیلی باهام راه اومدن و کمکم کردن که از اونا ممنونم.
    خیلی پرحرفی کردم ولی بدون که با تلاش هرچیزی ممکنه. من هنوز امیدوارم بتونم یکی از بازرگانان موفق زن در ایران باشم. برات صمیمانه آرزوی موفقیت میکنم. ولی به اون بالا بالا ها رسیدی ما رو از یاد نبری ها!!!
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط n.roustaei303 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    منم یه خانم هستم مثل شما و با افکاری تقریبا شبیه به شما. عاشق کار بازرگانی اونم نه فقط بخاطر پول درآوردن، بخاطر خیلی چیزا که یکیش همین جایگاه و منزلت اجتماعیه. منم مثل شما مدیریت بازرگانی خوندم از نوع کارشناسیش. از اوایل دانشجویی سردر گم بودم که واقعا چی میخوام و فقط برام کار کردن مهم بود ولی نوعش اهمیتی نوداشت؛ تا اینکه بصورت کاملاً اتفاقی بهم پیشنهاد همکاری تو یه شرکت بازرگانی ( هرچند نوپا بود و تازه کار) داده شد. ( هرچند این اتفاق برمیگرده به سه سال پیش ولی هنوز خدا رو بابت این اتفاق مهم و خوب در زندگیم که باعث تغییر مسیری مثبت شد، شاکرم.) توی این شرکت همه جور کاری ( از کارای دفتری گرفته تا حتی واخواست سفته!!) انجام دادم و در هر زمینه هم اطلاعات بسیار خوبی نصیبم شد. هرچند هنوز راه زیادی مونده تا به چیزی که واقعا میخوام برسم، ولی الان از موقعیتم راضی و خوشحالم. همیشه خدا رو شکر میکنم که این موقعیت رو برام ایجاد کرد البته ناگفته نمونه که مدیر عامل و اعضاء شرکت هم خیلی باهام راه اومدن و کمکم کردن که از اونا ممنونم.
    خیلی پرحرفی کردم ولی بدون که با تلاش هرچیزی ممکنه. من هنوز امیدوارم بتونم یکی از بازرگانان موفق زن در ایران باشم. برات صمیمانه آرزوی موفقیت میکنم. ولی به اون بالا بالا ها رسیدی ما رو از یاد نبری ها!!!
    سلام
    مطمئنن با این نگاه مثبتی که شما دارین و تلاش و پشتکار و آگاهی، بدون شک روزی به جایگاهی که میخواهین خواهید رسید...به امید اون روز، موفق باشین
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام بر دریا شاه و خانوم اگه اشتباه نکنم روستایی خوش آمدید به این دانشگاه هرچه دلتنگت در اینجا میخواهد بپرس چون همه سراپا گوشن و راهنمایی میکنن منم در خدمتم برای گرفتن اطلاعات بیشتر از من در بنگاه کار کاریابی معرفی مشاغل خودم و سایرین خودشونو معرفی کردن
    شاد باشین
    خشایار سعادت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)