ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    29
    کاربر جدید
    کاربر جدید

حرکتها غیر اخلاقی در بازاریابی و تجارت

سلام جناب.امیدوارم حالتون خوب باشه.ما یک شرکت بازرگانی ترخیص کالا با 22 سال سابقه کار در بندر بوشهر هستیم.(بازرگانی حیدری نیا).برای گسترش کارمون نیاز به همکار بازاریاب داریم. اگه شما هم تمایل دارید با ما همکاری کنید و بارهایتون رو به ما بدهید تا شرکت ما کار ترخیصش رو انجام بده ، ما برای همکارمون یک چهارم دستمزد ترخیص هر کانتینر رو پورسانت قرار دادیم.خوشحال میشم نظرتون رو بدونم.
    با سپاس
    متن بالا مربوط به پیغام خصوصی است که یکی از دوستان عضو برای من ارسال کرده

واقعاً چرا ما ایرانیها از اخلاق به دور افتادیم؟ چرا ما که مسلمانیم و از همه عالم بیشتر ادعا داریم در زندگی خصوصی و جمعیمون کوچکترین توجهی به اخلاق و راستی و صداقت نداریم؟ این پیغام نه تنها بدترین نوع بازاریابی را نشان میدهد بلکه توهینی به من میباشد، اگر این شرکت به اصطلاح بازرگانی خیلی منصف باشد (که بعید میدانیم) هزینه ترخیص هر کانتینر را 100،000 تومان بگیرد یک چهارمش میشود 25000 تومان و اگر شرکت ما در سال 20 کانتینر واردات داشته باشد جمع پورسانتی که این شرکت به من خواهد داد میشود پانصد هزار تومان، واقعاً چی با خودشون فکر کردن؟؟ فکر کردن با 500 هزار تومان پولی که حرام است من و امثال من را خواهند خرید؟! واقعاً شأن ما را اینقدر پایین فرض کردن!!
    خیلی راههای دیگر برای به دست آوردن این پول و بیشتر از اینها هست با این تفاوت که پولی که حاصل دست رنج و زخمات آدم باشه خیلی بیشتری برکت دارد و پول حرومی که از خیانت بدست بیاد حتماً خرج دوا درمون خودم یا زن و بچم میشه. من نوعی با یه خوش خدمتی ساده به شرکتم ( عقد قرارداد پر سود یا تخفیف خوبی که در بگیرم) میتونم خیلی بیشتر از اینها رو در بیارم، این رو گفتم واسه اونایی که تو این دوره زمونه نا مرد که خیلی محتاج پول هستن و از رو دست تنگی ممکنه که تن به این کارا بدن که البته عزت و شرف آدم آنقدر باید زیاد باشه که تحت هیچ شرایطی نباید این نونها رو سر سفره زن و بچش بگذاره.

من نمیگم که آدم با خدایی هستم و یا ادای آدمای با دین رو میخوام در بیارم من حرفم در خصوص اصول اخلاقیه، اصولی که ما از آن دور افتادیم و خودمان هم خبر نداریم که هزینه بالایی بابت آن داریم میپردازیم اگه فرومها همین سایت رو مرور کنید نمونه های خیلی زیادی پیدا میکنید که به علت عدم درستی یکی از طرفین کار طرف مقابل ضرر هنگفتی کرده. ما تا از خودمان شروع نکنیم و این جامعه اصلاح نخواهد شد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)