ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید

تولید کننده قیر (فوری)

سلام از دوستان اگر کسی تولید کننده قیر هست با توجه به نیاز حجم کل تولیدات با ایمیل بنده تماس بگیرن.

از تامین کنندگان محترم عاجزانه تقاضا میکنم ایمیل نزنید.
    poooya.amiri@gmail.com
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    علیرقم اینکه من تاکیییییییید کردم تامین کنندگان و بازرگانان محترم تماس نگیرن و فقط اگر کسی تولید کننده هست تماس بگیره تماس های زیادی داشتم از شرکتهای بازرگانی. دوستان لطفا دقت کنید و وقت من و خودتون رو نگیرید.پ
    4
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط pooya_ami [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    علیرقم اینکه من تاکیییییییید کردم تامین کنندگان و بازرگانان محترم تماس نگیرن و فقط اگر کسی تولید کننده هست تماس بگیره تماس های زیادی داشتم از شرکتهای بازرگانی. دوستان لطفا دقت کنید و وقت من و خودتون رو نگیرید.پ
    برادر عزیز اکثرا بازرگانی ها ، واسطه ها و تولید کنندگان کوچک و متوسط در این سایت فعالیت دارند ، و انتظار نمیرود که تولید کننده قیر آن هم از طریق ایمیل پیگیر شما شده و درخواست فروش محصولات آنها رو داشته باشند، اطلاعات شرکت های تولید کننده قیر به علت کوچک بودن این بازار در ایران در پایگاه داده همه ی بازرگانان و تامین کننده گان عزیز موجود می باشد.حال 2 راه پیش پای شماست یا قبلا کار کرده اید و باید تولید کنندگان رو بشناسید در غیر این صورت درخواست خود را از تامین کنندگان پیگیر شوید، با یک درخواست در تاجر بانک و یک خط ایرانسل موفق به صادرات مشتقات نفتی نخواهید شد.
    با تشکر
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام و تشکر از بذل توجه حضرتعالی.

چندتا نکته

اول اینکه یکم تفاوت وجود داره بین دیدگاه من و شما... شما به دنبال خلق یک فرصت تجاری هستید اما ما بیشتر دیدگاهمون درک یک مفهوم تجاری در مرحله اول و استفاده از ظرفیت های متقابل یکدیگر
    برای ایجاد و توسعه ی یک بستر تجاری و توسعه و استمرار اون در مراحل بعدی هستیم .فرمایشات شما صحیح ولی ما بدنبال کتگوری های بالا تر از تامین کننده ها هستیم این دسته کارهایی که تا الان شما انجام میدادید و ما انجام میدادیم از حوصله بنده خارجه.

دوم اینکه حوزه فعالیت ما دامنه ای گسترده تر از اونچه که پیداست داره و متاسفانه عدم داشتن علم کافی و دید اشتباه دیگران مارو وادار کرده که خیلی محتاط تر از همیشه عمل کنیم چه بسا کسانی بودن که با بنده تماس گرفتن (مثالی برای همین پست که گذاشتم) اعلام کردن تولید کننده هستن. ما با توجه به بعد جغرافیایی محلی که آدرس دادن مطمئن بودیم که تولید کننده نیستن به اسرار ایشون رفتیم و دیدیم با یک کارگاهی مثل همین کارگاه هایی که با هدف بازار اوکراین و ارمنستان توی شمال غربی کشور قیر فله رو درام میکنن و ... طرف هستیم.

ما بستر بسیار مناسبی برای فعالیت با یک تولید کننده داریم. با تولید کننده هم در ارتباط هستیم کار رو هم انجام دادیم اما متاسفانه خودشون با اولین معامله خودشون رو خراب کردن و با خریدار وارد معامله شدن که خوب رفتار مناسبی نبود و ما ترجیح دادیم به همون کارهای قبلی مون بسنده کنیم در حد یک ساپلیر.

نکته ی آخر اینکه تماس های ما بعنوان یک محقق توسعه دهنده و فعال در حوزه تجارت و حمل محدود به ایمیل و تماس تلفنی هست.
    الیته ایمیل رسمی شرکت و شماره های دفتر شرکت رو میتونید از
    وبسایت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] دریافت کنیدو با ما در تماس باشید.

ایرانسل و ایمیل... ؟؟؟؟ جالب بود.

موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)