سلام به همه دوستان خوبم چه کارآ می کنید
نمایشگاه کتاب رفتید ، من که هنوز وقت نکردم !!!! دیشب یکی از رفیقام می گفت نمایشگاه رو آب برده، فکرشو بکون چه قدر خنده دار بوده ، اونم کتاب که اینقدر به آب حساسه!!
به احتمال زیاد اگه بشه جمعه این هفته می رم ولی فکر کنم خیلی شلوغ بشه ، چون روزهای آخر نمایشگاه است، نمیشه ام کتاب خرید انقدر گرون شده ، میری می چرخی کلی کتاب می بینی ، چند تاشو هم دلت می خوادآخرشم وا میستیم توی صف یه ساندویج می خریم و می خوریم و میایم خونه!!
در ادامه مطالب گذشته که در مورد [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] بود می خواستم مطالبی رو با دوستان به اشتراک بزارم، لزوم استفاده از این پوشش بر همه ثابت شده ، چرا که در هنگام حادثه این مواد رسالت خود را انجام داده و کار اصلی آن آغاز می شود،
این مواد در برابر حریق از خود واکنش نشان داده و از پخش و انتشار حریق جلوگیری می کند و زمان لازم را برای واکنش مناسب در اختیار آتش نشان ها و افراد برای تخلیه فضا قرار می دهد. هزینه استفاده از ضد حریق بسیار کمتر از هزینه اتفاق های بعدی می باشد و این به نوعی سرمایه گذاری بر روی ایمنی و امنیت آدم های داخل سازه و ساختمان می باشد.
[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] به صورت پوششی بر روی مصالح پاشیده می شود و براساس نیاز و موقعیت سازه می توان ضخامت آن را تغییر داد، همانطور که گفتم استفاده از این پوشش در سازه ها به یک باید بدل گردیده است و در بسیار از [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] دنیا برای جلوگیری از حریق از این پوشش استفاده می شود.
نسل به نسل با پیشرفت تکنولوژی بر رفاه مردم و امنیت جامعه اضافه می شود و هزینه این امنیت با پیشرفت و توسعه صنعت کاهش می یابد و ما می توانیم جامعه ای سالم و پویا داشته باشیم که با استفاده از این شرایط خوب زندگی رشد می کنند و به سمت تعالی گام بر می دارند و برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] مربوط به مصالح ساختمانی مراجعه کنید.

منبع:
http://www.tajerbank.com