ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیز
    سوال شما واضح نیست
    1.آیا شما منبع خرید ندارید ؟
    2.آیا شما نگران این هستید که کالا شما به گمرک برود و درگیر بروکراسی ترخیص کالا شوید؟
    اگه منبع ندارید که من میتونم چندتا منبع معرفی کنم اگه می خواید 1 الی 2 تا بیارید نیازی به ورود کالا به گمرک نداره با شرکت آرامکس هماهنگ بشید
    اگر هم نیاز دارید حواله ای انجام دهید من میتونم دلار paypal به قیمت 3500 تومان به چین حواله بزنم
    درصورتی که کالای شما به گمرک بره با من در تلگرام هماهنگ بشید من در زمینه ترخیص کالا کمکتون می کنم.
    برای ارتباط با من محل امضا من در پاسخ بروید
    در صورت داشتن سوال دیگر حتما بپرسید.
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیز خیلی خوشحال میشم با شما در ارتباط باشم من هم مینوم در زمینه حواله ارزی paypal pefectmoney webmoney و ترخیص کالاهاتون

در خدمت باشم اگه بازار جنس خاصی که قیمت خوبی داره و ما میتنیم تو ایران روش کار کنیم لطفا به تلگرام بنده پیام بدید.یا ایمیل بزنید.

مشخصات من در محل امضا می باشد.
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    شركت هورآساپرشين
    باسلام خدمت دوستان عزيز..شركت ما يك شركت حمل نقل بين المللي مي باشد كه كار صادرات/واردات وترانزيت كالاي مورد نظر صاحبان كالاست كه حمل كالا از هر نقطه موردنظرصورت ميگيرد.اين شركت بابيش از 20سال سابقه درزمينه حمل ونقل بين المللي اماده همكاري باشما دوستان عزيز دارد.درحال حاضر باكشورهايي ازجمله*ازبكستان*افغانستان* اجيكستان*تركمنستان* ارمنستان*عراق همكاري داريم.09153285295صادقي
صفحه 2 از 2 نخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)