ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
    58
    کاربر فعال

فروش عمده قطعات الكترونيكي ته انباري

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...][Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...][Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...][Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...][Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...][Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...][Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...][Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

Sent from my iPhone using Tapatalk
    58
    کاربر فعال
    دوستاني كه اين قطعات به كارشون مياد ميتونيد براي بازديد از انبار و رويت قطعات هماهنگي كنيد ، اين قطعات سالها در انبار بوده و اگر واقعاً خريدار هستيد پيشنهاد قيمت بدين و پيغام بدين براي بازديد كالا، انبار در تهران ميباشد

0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط youkabed [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوستاني كه اين قطعات به كارشون مياد ميتونيد براي بازديد از انبار و رويت قطعات هماهنگي كنيد ، اين قطعات سالها در انبار بوده و اگر واقعاً خريدار هستيد پيشنهاد قيمت بدين و پيغام بدين براي بازديد كالا، انبار در تهران ميباشد

سلام دوست عزیز لطف کنید یه شماره تماس بدید تا بتونیم باهاتون تماس بگیریم و صحبت کنیم

Sent from my Lenovo A3000-H using Tapatalk
    58
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط nmohsen [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوست عزیز لطف کنید یه شماره تماس بدید تا بتونیم باهاتون تماس بگیریم و صحبت کنیم

Sent from my Lenovo A3000-H using Tapatalk
    سلام سوالتون در چه مورديه ؟ توضيحات رو نوشتم ولي اگر براي بازديد ميفرماييد لطفاً روز شنبه ظهر تماس بگيريد به اين شماره
    +989121353558

2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    بنده در زمينه سنگ در بازار عراق فعاليت دارم، اگر زمينه ي ديگري فراهم بشه كه سود و بهره ي خوبي نسبت به وقتي ك ميذارم داشته باشه حاضرم در اون زمينه هم براي بازار عراق فعاليت كنم، در ضمن تسلط كامل به زبان عربي و ارتباط و اشنا هم در اكثر شهرهاي عراق دارم.
    با تشكر
    ٠٩١٣١٠٧٤١٧٠ صادقي

3
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sman.sadeghi [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    بنده در زمينه سنگ در بازار عراق فعاليت دارم، اگر زمينه ي ديگري فراهم بشه كه سود و بهره ي خوبي نسبت به وقتي ك ميذارم داشته باشه حاضرم در اون زمينه هم براي بازار عراق فعاليت كنم، در ضمن تسلط كامل به زبان عربي و ارتباط و اشنا هم در اكثر شهرهاي عراق دارم.
    با تشكر
    ٠٩١٣١٠٧٤١٧٠ صادقي

Salam
    Mitoonid to forooshe farsh o tablo farsh konak konid?

1
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام دوستان. محمد هستم و دارای اقامت هنگ کنگ و ایران. در زمینه واردات از چین هم فعال هستم. در صورت تمایل به همکاری در زمینه های Sourcing, Marketing, Sale & Purchasing با من تماس بگیرید: 09125082927

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)