ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 24 , از مجموع 24
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    اگاهی درباره ارزهای الکترونیکی و تجارت الکترونیک در سایت زیر
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام از دوستان کسی هست در المان حوزه مواد غذایی و ادویه توانایی بازاریابی داشته باشه؟
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasiri [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوستان با سلام

من یکسالی هست که در آلمان دانشجو هستم و تمایل دارم اگر از دوستان تمایل به همکاری داشت باهاشون همکاری کنم .

باتشکر
    سلام
    شرکت تولید کننده فرش ماشینی هستیم . در اکثر کشورهای اروپایی و آسیایی صادرات داریم . چنانچه در زمینه بازاریابی در آلمان میتونید همکاری داشته باشید با ایمیل بنده در ارتباط باشید .
    با تشکر
    mohammad_parsamand@yahoo.com
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Romina [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام.من و همسرم مقيم اسپانيا هستيم.ميخواستم بدونم لطفا اگه كسي در زمينه فرش،گليم ،صنايع دستي،زعفران،گز و... توليد و صادرات ميتونه انجام بده كه من ازشون بگيرم،بهم اطلاع بدين.من بارسلونا هستم و فكر ميكنم چون جزو سه مقصد اصلي توريست در اروپاست ،خريدار كافي باشه.اگر بتونم در سطح اروپا اين كار رو انجام بدم چه بهتر، ولي چون تازه كار هستيم لطفا راهنمايي كنين ممنون ميشم.اگر براي اسپانيا، كالاي بهتري هم سراغ دارين لطفا بهم بگين.خيلي ممنونم

سلام
    شرکت تولید کننده فرش ماشینی هستیم . در اکثر کشورهای اروپایی و آسیایی صادرات داریم . چنانچه در زمینه بازاریابی در اسپانیا میتونید همکاری داشته باشید با ایمیل بنده در ارتباط باشید .
    با تشکر
    mohammad_parsamand@yahoo.com
صفحه 3 از 3 نخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)