ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 24
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید

صرافی سفته

برای همکاری و توسعه صادرات و پرداخت حوالجات ارزی خود بله این سایت رجوع کنید

کلیه خدمات حوالجات ارزی- حواله ارزی سوئیفت - حواله ارزی وسترن یونیون - خدمات پرداخت اینترنتی - خرید و فروش ارزهای الکترونیک پی پال - پرفکت مانی - اسکریل - پی زا – اگو پی – اکی پی – بیت کوین - وبمانی و ...- خدمات ویزا ومستر کارت فیزیکی و مجازی
    پرداخت هزینه ثبت مقالات وکنرفانس های بین المللی
    پرداخت هزینه آزمون های بین المللی تافل و آیلتس
    رزرو آنلاین هتل های خارجی
    رزرو مستقیم پروازهای خارجی
    پرداخت هزینه خریدهای آنلاین از سایتهای خارجی
    و.......
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

کلیه خدمات حوالجات ارزی- حواله ارزی سوئیفت - حواله ارزی وسترن یونیون -
    خدمات پرداخت اینترنتی
    خرید و فروش ارزهای الکترونیک پی پال - پرفکت مانی - اسکریل - پی زا – اگو پی – اکی پی – بیت کوین - وبمانی و ...- خدمات ویزا ومستر کارت فیزیکی و مجازی
    پرداخت هزینه ثبت مقالات وکنرفانس های بین المللی
    پرداخت هزینه آزمون های بین المللی تافل و آیلتس
    رزرو آنلاین هتل های خارجی
    رزرو مستقیم پروازهای خارجی
    پرداخت هزینه خریدهای آنلاین از سایتهای خارجی
    و.......

پرداخت آنلاین سفته | پیپال - اسکریل - پرفکت مانی - ویزاکارت
    پرداخت آنلاین ارزی , خرید و فروش ارز پیپال ,پی زا, مانی بوکرز, اسکریل, پرفکت مانی, اکی پی , ویزا کارت و مستر کارت فیزیکی , ویزا کارت ومستر کارت مجازی
    3
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    فروش داخلی و صادرات انواع صنایع دستی،گز و زعفران با قیمت مستقیم.از دوستانی که مایل به همکاری یا بازاریابی و یا معرفی بازار و تاجر هستند درخواست همکاری بعمل میاوریم. برای دیدن محصولات و اطلاعات بیشتر از سایت ما دیدن کنید
    balutco.com
    email: info@balutco.com
    tell:09103494956/ 09103989704
    whats app: 09103989704
    telegram:09338740643
    3
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    Kasi mitoone too saderate tablo farsh komakemoon kone?

Sent from my iPhone using Tapatalk
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام.من و همسرم مقيم اسپانيا هستيم.ميخواستم بدونم لطفا اگه كسي در زمينه فرش،گليم ،صنايع دستي،زعفران،گز و... توليد و صادرات ميتونه انجام بده كه من ازشون بگيرم،بهم اطلاع بدين.من بارسلونا هستم و فكر ميكنم چون جزو سه مقصد اصلي توريست در اروپاست ،خريدار كافي باشه.اگر بتونم در سطح اروپا اين كار رو انجام بدم چه بهتر، ولي چون تازه كار هستيم لطفا راهنمايي كنين ممنون ميشم.اگر براي اسپانيا، كالاي بهتري هم سراغ دارين لطفا بهم بگين.خيلي ممنونم
    ویرایش توسط Romina : 11-09-2016 در ساعت 03:43
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام وقت بخیر.من تولید کننده ارشد تابلو فرش ابریشم گره ترک در اندازه های مختلف با جدیدترین نقشه ها و طراحی های روز هستم که به بیشتر از 30 تولید کننده واقعی مر تبطم وبا بیشتر از 200 تولید کننده ارتباط مستقیم دارم.( به قیمت واقعی بخرید )
    تماس با تلگرام:09351276074
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    زعفران -پسته -لوبیا چیتی -خیار شور شیشه وحلب -رب شیشه وحلب دارم 09171552467زارعی
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Romina [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام.من و همسرم مقيم اسپانيا هستيم.ميخواستم بدونم لطفا اگه كسي در زمينه فرش،گليم ،صنايع دستي،زعفران،گز و... توليد و صادرات ميتونه انجام بده كه من ازشون بگيرم،بهم اطلاع بدين.من بارسلونا هستم و فكر ميكنم چون جزو سه مقصد اصلي توريست در اروپاست ،خريدار كافي باشه.اگر بتونم در سطح اروپا اين كار رو انجام بدم چه بهتر، ولي چون تازه كار هستيم لطفا راهنمايي كنين ممنون ميشم.اگر براي اسپانيا، كالاي بهتري هم سراغ دارين لطفا بهم بگين.خيلي ممنونم
    سلام وقت بخیر ، من ساکن ایران هستم ، سوغاتی که از منطقه ما برای خارج از کشور میبرند معمولا فرش دستباف ، گلیم ، جاجیم و پشتی های سنتی دست باف ترکمنه ، در این زمینه میتونم همکاری کنم با تلگرام میتونم واستون برای شروع عکس بفرستم 09033095283
    Unesmailbox@gmail.com

Sent from my HTC One dual sim using Tapatalk
    ویرایش توسط یونس ملایی : 17-02-2017 در ساعت 20:11
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasiri [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    همانطوریکه گفتم فعلا در المان دانشجوی رشته mba هستم و تمایل دارم در کسب و کار با ایران همکاری داشته باشم .
    تجربیاتم لیسانس حسابداری و فوق بازاریابی دارم
    چند وقتی است که به دنبال این هستم که بتونم دنبال کاری باشم که بشه کسب درامد کرد
    سلام من ساکن خراسان شمالی هستم ، سوغات این منطقه شامل : فرش و گلیم و جاجیم و پشتی دستباف ترکمن هستش ، البته در زمره ی مواد غذایی نیز میتوان به عسل و گردو و روغن حیوانی درجه 1 اشاره کرد ، 25 سالمه و دارم برا mba میخونم 😊 , هر کدوم از این محصولات که عرض شد را میتوانم مستقیم از تولید کننده بخرم ، در صورت تمایل تماس بگیرید تا عکس و مشخصات صنایع دستی مربوطه رو ارسال کنم ، سپاس
    09033095283
    ملایی

Unesmailbox@gmail.com
    Sent from my HTC One dual sim using Tapatalk
    ویرایش توسط یونس ملایی : 17-02-2017 در ساعت 20:10
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ارسال حواله وسترن یونیون
    سریع و با صرفه
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام

ما تولید کننده زعفران با کیفیت در نیشابور هستیم
    خوشحال می شوم با هم همکاری داشته باشیم
    تلفن و تلگرام 09153528140
    ایمیل navid.kianoosh@gmail.com
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)