ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21
    102
    کاربر جدید
    کاربر جدید

نمایشگاه های بین المللی روسیه

سلام

چند روزی است که [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] روسیه تمام شد.

۲ شرکت ایرانی رد انجا بودند: ۱ - [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...],
    ۲ - [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

در [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] می توانید اطلاعات بیشتر ببینید.

با احترام
    102
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    14 دهمین [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] روسیه اغاز شده است.
    از کشور ایران وزارت نفت و شرکت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]ا حضور دارند.
    102
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    نخستین کنفرانس و نمایشگاه همکاری های اقتصادی و صنعتی ایران و روسیه
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    45
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط businessman_russia [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    نخستین کنفرانس و نمایشگاه همکاری های اقتصادی و صنعتی ایران و روسیه
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ببخشید یه سوال از حضورتون داشتم. من تازه شروع به کار واردات کردم و دوست دارم پیش از این که خیلی رو یه کالایی سرمایه گذاری کنم تحقیق کنم. الان روابط ما با روسیه خیلی خوب شده و به نظرم گزینه خوبی برای تجارت هست. دوست دارم در این همایش هم شرکت کنم، به نظرتون با این زمان کمی که مونده آیا امکان شرکت وجود داره و این که شما روسیه رو چطور می بینید و آیا واردات از اون خوب هست یا نه؟
    102
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط saye_sh [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ببخشید یه سوال از حضورتون داشتم. من تازه شروع به کار واردات کردم و دوست دارم پیش از این که خیلی رو یه کالایی سرمایه گذاری کنم تحقیق کنم. الان روابط ما با روسیه خیلی خوب شده و به نظرم گزینه خوبی برای تجارت هست. دوست دارم در این همایش هم شرکت کنم، به نظرتون با این زمان کمی که مونده آیا امکان شرکت وجود داره و این که شما روسیه رو چطور می بینید و آیا واردات از اون خوب هست یا نه؟
    سلام
    در حال حاضر حجم صادرات و واردات بین کشورهای ما (روسیه و ایران) ۴ میلیارد دلار می باشد در حالی که باید در حد ۱۰-۱۵ میلیارد باشد
    لطفا با برگزار کننده همایش تماس گیرید.
    کالاهای صادراتی ایرانی به روسیه: رب گوجه خشک بار سیمان میوجات سبزیجات و کالاهای فصلی
    از روسیه: چوب شمش آهن میلگرد گندم و خمیر کاغذ کاغذ روزنامه و غیره صادر می گردد
    ایا شما در چه زمینه و با چه مبلغی می خواهید اغاز کنید؟
    102
    کاربر جدید
    کاربر جدید

عکس از همایش

سلام

همایش صادرکنندگان ایرانی
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    45
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط businessman_russia [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    در حال حاضر حجم صادرات و واردات بین کشورهای ما (روسیه و ایران) ۴ میلیارد دلار می باشد در حالی که باید در حد ۱۰-۱۵ میلیارد باشد
    لطفا با برگزار کننده همایش تماس گیرید.
    کالاهای صادراتی ایرانی به روسیه: رب گوجه خشک بار سیمان میوجات سبزیجات و کالاهای فصلی
    از روسیه: چوب شمش آهن میلگرد گندم و خمیر کاغذ کاغذ روزنامه و غیره صادر می گردد
    ایا شما در چه زمینه و با چه مبلغی می خواهید اغاز کنید؟
    راستش من فقط در حد ایده به ذهنم رسید و زمینه خاصی رو مدنظر نداشتم وبیشتر میخواستم بررسی کنم در کجاها جای کار بیشتر داره. چرا باید در حد 10 - 15 میلیارد باشه؟
    102
    کاربر جدید
    کاربر جدید

عکس همایش

سلام

چند عکس دیگه از همایش
    امروز نمایشگاه تمام شده است
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    102
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    امروز شرکت کنندگان غرفه ها را جمع کردند و مکان نمایشگاه را ترک کردند
    اطلاعرسانی در مسکو ضعیف بود و تجاران زیاد مسکو از این نمایشگاه بی خبر بودند.
    102
    کاربر جدید
    کاربر جدید

جواب

نقل قول نوشته اصلی توسط saye_sh [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    راستش من فقط در حد ایده به ذهنم رسید و زمینه خاصی رو مدنظر نداشتم وبیشتر میخواستم بررسی کنم در کجاها جای کار بیشتر داره. چرا باید در حد 10 - 15 میلیارد باشه؟
    سلام
    چون که این دو کشور قدرت همکاری تجاری بیشتری دارند نزدیک به هم هستند - فاصله زمینی از مرز ایران (آستارا) تا مرز روسیه (شهر دربند) ۵۶۰ کیلومتر - ارتباط دریایی(از طرف ایران انزلی - نوشهر-امیراباد-فریدون کنار از طرف روسیه استرخان (۳ بندر) ماخاچکالا ( ۱ بندر) ) هم دارند

با احترام
صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)