ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید

نیازمند تاجر فرش بین المللی

سلام
    بنده تولید کننده فرش دستبافت تبریز هستم
    چند فرش اعلای دستباف تبریز
    به یک تاجر بین المللی برای فروش مستقیم و بدون دلال به کشور خارجی ترجیحا آلمان هستم
    به ارزش حداقل ۱میلیارد تومان

Sent from my S-V1 using Tapatalk
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط yas0914 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    به یک تاجر بین المللی برای فروش مستقیم و بدون دلال به کشور خارجی ترجیحا آلمان هستم

دوست گرامی علاقمند به راهنمای شما دوست گرامی در این ضمینه می باشم. با تجربه شخصی در صادرات فرش تبریز وتابلو فرش و فرش ماشینی و بیزینس های دیگر در خدمت شما می باشیم.
    فروش فرش دست بافت به آلمان هدف درستی می باشد و هم اکنون وشهر هامبورگ یکی از مراکز فروش فرش در دنیا برای اروپا و دیگر نقاط است.
    البته برای فروش نیاز به حضور در یک بازار جهانی دارید که کالای شما را به معرض نمایش قرار دهد و بدون واسطه بتوانید خودتان فروش را مدیریت نماید که برای این منظور به شما توصیه خواهم نمود.
    توصیه می شود برای فروش کالای خود عجله نفرمایید و ایمیل نفرستید و این باعث کم ارزش شدن کالای شما می شود.
    موردی که شما با آن مواجه هستید که نباید نگران آن باشید. این است که بعد ا مذاکره و قیمت دادن به خریدار مواردی زیر اتفاق می افتد. که تاجران حرفه ای خارجی معمولا برای ارزش گذاری یک طرف معتمدی دارند و انها اقدام به ملاقات شما در ایران با نماینده خود می کنند و انها بعد از دریافت تایید نماینده و کارگزار شان .وراد مرحله بعدی پرداخت می شوند که بیشتر از طریق نماینده خود این امر را انجام می دهد .
    شما تاجران ایرانی را ملاقات خواهید کرد که در آلمان و شهر هامبورگ و برلین وشهر کلن هم اکنون و بلژیک و هلند و فرانسه و ایتالیا رم و انگلستان و همچنین به خصوص لبنان شما را پیدا خواهند کرد . معامله با انها برای شما راحتر می باشد وپولتان را در ایرا ن دریافت می کنید وبه راحتی می توانید فروش را انجام دهید.
    برای فروش فرش می بایست صبور باشید و تاجران ایرانی مقیم امریکا را نیز ملاقات خواهید کرد که انها امکان ورادات به خاک امریکا را ندارند. ضمنا سنگاپور نیز یکی از بازار های تجاری فرش می باشد که نظر شما را به ان جلب می کنم.
    برای بازار یابی شما می بایست به کمک یک سایت بین المللی کالا های خود را به نمایش دهید وبدون واسطه و هزینه می توانم به شما پیشنهاد کنم.
    پیشرفته تربن و تخصصی ترین نرم افزار تجارت جهانی که برای ایرانیان بومی شد ه است را به شما معرفی می کنم. وهیچ هزینه ندارد وبرای تجار و بارگانان ایرانی کاملا مجانی می باشند.
    عضو در بازار جهانی [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    در قسمت زیرین سایت یک راهنما برای صادرات فرش قرار داده شده است. شما به راحتی می توانید ثبت نام نماید و کالا ی فرش های زیادی اضافه کنید.
    اگر پرسشی داشتید در سایت ارسال فرمایید و پاسخ خواهید گرفت.
    البته استفاده از ابزار های نوین برای ایرانیان یک مقدار جدید می باشد و این روش مدرن به شما کمک می کند که جهان را ملاقات نماید بدون واسطه و بدون هیچ دلالی.
    اطلاعات به زبان فارسی – ترجمه و بازدید در دنیا به زبان انگلیسی می باشد. اگر در مکاتبه به زبان المانی وانگلیسی نیازمند کمک می باشید مشاوران ما مجا نا برای شما مکاتبه را مدیریت می کند. شما نامه را مستقیم به امیل خودتان بدون واسطه دریافت می کنید و تمام رمز و راز
    لازم به ذکر است .دفاتر این وب سایت در اطریش و المان و ترکیه فعال می باشد.

صادرات شما آرزوی ما می باشد.
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیز خوشحال میشوم به شما کمک کنم با من تماس بگیرید 09387660679
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط yas0914 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)