ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11
    DR.Khashayar
    مهمان

Post نيازمند ماهي قزل الا

سلام .از تمام دوستاني كه ميتونند ماهي قزل الا تامين كنند در تناژ بالا لطفا خبرم كنند.در ضمن ما كيلويي زير 12000 تومان مد نظرمون هستش و دوستاني كه ميتونند يا اين قيمت بدن خبر بدن.
    rezarad
    مهمان
    چه نوعی ؟ - زنده یا منجمد؟- شکم پر یا خالی؟- چه وزنی؟
    rezarad
    مهمان
    تلگرام:00639080247032
    DR.Khashayar
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezarad [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    چه نوعی ؟ - زنده یا منجمد؟- شکم پر یا خالی؟- چه وزنی؟
    قزل الا.زنده.شكم خالي.350 الي400 وزن
    rezarad
    مهمان
    دقیقا برای چه مصرفی میخوای ؟ برای پرورش ماهی یا شرکتهای بسته بندی؟
    rezarad
    مهمان
    ماهی زنده شکم پر و خالی نداره ؟!! . اون منجمد هست که شکم پر یا خالی داره . اگر درخواست ماهی زنده و تازه به شما دادن احتمالا برای منجمد کردن و بسته بندی میخوان. با تلگرام من تماس برقرار کن.
    rezarad
    مهمان
    عذر خواهی میکنم این قسمت رو اشتباه نوشتم اصلاح میکنم : اگر درخواست ماهی زنده به شما دادن احتمالا برای پرورش ماهی میخوان.
    DR.Khashayar
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezarad [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ماهی زنده شکم پر و خالی نداره ؟!! . اون منجمد هست که شکم پر یا خالی داره . اگر درخواست ماهی زنده و تازه به شما دادن احتمالا برای منجمد کردن و بسته بندی میخوان. با تلگرام من تماس برقرار کن.

سلام حواسم نبود . ببخشيداشتباه نوشتم و اشتباه من بود تصحيح ميكنم .قزل الا.زنده.350 الي400 وزن.من درخواست ندارم خريدار خودم هستم و ميخوام يفرستم عراق.اگه ميتوني تامين كني زير 12000 تومن كيليويي.بسم ال....

شما كدوم كشور ساكن هستيد و در چه شاخا هايي هم كار ميكنيد؟؟؟

DR.Khashayar
    مهمان
    سلام حواسم نبود . ببخشيداشتباه نوشتم و اشتباه من بود تصحيح ميكنم .قزل الا.زنده.350 الي400 وزن.من درخواست ندارم خريدار خودم هستم و ميخوام يفرستم عراق.اگه ميتوني تامين كني زير 12000 تومن كيليويي.بسم ال....
    شما كدوم كشور ساكن هستيد و در چه شاخا هايي هم كار ميكنيد؟؟؟
    rezarad
    مهمان
    برای این سایز زیر 12 هزار ت پیدا نمیکنید
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)