ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام من فورواردر بخش روسی شرکت حمل و نقل در مشهد هستم ..در صورت نیاز به خدمات فورواردری با این ایمیل با من تماس بگیرید:
    goleeponee@yahoo.com
    23
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    عالی و مفید - ممنونم.
    23
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام سرکار خانم.
    میشه در باب ارسال سبزیجات و اقلام زودگذر کشاورزی و نحوه حمل و انبار داری ... تا ارسال به شمال شرقی (کشورهای) از اینجا خوزستان - دزفول - اطلاعاتی بدید!
    مرسی و ممنون.
    14
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام داستان کانتینر یخچال دار یک مقدار متفاوت با کانتینر معمولیه و اطلاعات دقیق تری برای قیمت ذاذن لازمه اگه دوست داشتید با من تماس بگیرید من در شرکت کشتیرانی آراباختر فورواردر هستم.
    0937747744 غزنوی
    sara.ghaznavie@gmail.com
    14
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام کار من حمل و نقل کالاهای صادراتی وارداتی و ترانزیت کالاست در زمینه حمل داخلی فعالیت ندارم.اگر خواستید کالای خودتون رو با کامیون و یا کشتی و یا هردو از خارج ایران یا به خارج از ایران حمل کنید با من تماس بگیرید.
    sara.ghaznavie@gmail.com
    14
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام من فورواردر بخش روسی شرکت کشتیرانی آرا باختر هستم . مسولیت ما در واقع شامل همه مراحل لازم برای گرفتن بار از مبدا و تحویل آن درمقصد میباشد فقط مسایل مربوط به وسیله حملی که استفاده مشود به عهده شرکت کریر است بعبارتی ما با صاحب کالا قرارداد حمل میبندیم که طبق شرایطی که در نظر دارد کالای مور دنظرش را به مقصد برسانیم ..مدیریت و نظارت براین پروسه با فورواردر و اجرای آن با کریر است. مسولیت های هریک از طرفین (صاحب کالا. فوروادر و کریر) بطور مجزا و دقیق در قرارداد و قوانین حمل نقل مشخص میشود.
    sara.ghaznavie@gmail.com
    46
    No1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    بسمه تعالی

با عرض سلام خدمت مدیربا عرض سلام خدمت مدیران و هکاران عزیز
    گروه بازرگانی نامبر وان (no1 ) بعنوان صادرکننده و همچنین فعال در انجام کلیه امور گمرکی ایران با هفت سال تجربه فعالیت افتخار دارد با اتکاء برخداوند متعال و با تاکید بردرستکاری ، صداقت ، امانتداری و رعایت کلیه قوانین و مقررات درانجام وظایف محوله ، خود را متعهد به جلب رضایت هرچه بیشتر طرفهای ذیحق و ذینفع و برآوردن نیازها و انتظارات آنها میدارد و تلاش خواهد نمود تا با دقت ، سرعت و سهولت در انجام وظایف محوله در بالاترین سطح کیفی باشما همراه باشد.
    فرآورده های نفتی - حمل و نقل و ترانزیت
    فعاليت و كسب تجربه در زمينه فرآورده هاي نفتي ما را به اين باور داشته است كه به خوبي شما را در زمينه بازاریابی، خريد و فروش فرآورده هاي نفتي و تشريفات گمركي لازم، اخذ مجوزهاي مرتبط ، انجام امور ضمانت نامه بانکی و تامين تانكرهاي مورد نياز ، پذیرش نمایندگی از شرکت های حمل و نقل بین المللی جهت ترانزیت محموله های سوختی یاری نماییم .صادرات کلیه فرآورده های نفتی از قبیل گازوئیل ، بنزین ، هیدروکربن ، حلال آلی ، تینر ، روغن سوخت تقطیری ، روغن پایه
    گروه ما آمادگی عقد قرارداد با کلیه شرکت های حمل و نقل بین المللی جهت انجام تشریفات ترانزیت کالا و سوخت در گمرکات و مرزهای خروجی را دارد.

اگر به دنبال پروانه های گمرکی( برگه سبز ) خود هستید در کوتاهترین زمان به دست شما خواهیم رساند.

مرزهای فعال: میلک زابل میل 78 ماهیرود میل 73 گزیک - میرجاوه یزدان دوقارون - بندر شهید رجایی - باشماق

اگر به دنبال کامیون برای ترانزیت یا حمل کالای خود می گردید قیمت آخر را از ما بگیرید

با بیش از 2000 ماشین چادری و تانک حمل مشتقات نفتی

09217148502 - 09156033802
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید

ترجمه اسناد شرکتهای حمل ونقل بین المللی

سلام خدمت دوستان
    زبان تخصصی لازم برای ترجمه اسناد شرکتهای حمل و نقل را از کجا و یا کدام کتاب یاد بگیریم ؟
    به طور کلی چطوری میتونم مهارتهای لازم برای تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی را پیدا کنم ؟؟؟
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    كسي از هزينه ارسال يك كانتينر مواد غذايي از درب كارخانه تا شهر سيدني استراليا اطلاع داره
    پييشاپيش ممنون
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    شرکت کشتیرانی "فرتاک دریای آرام" به عنوان یکی از شرکتهای پویا و پیشرو در زمینه حمل و نقل بین المللی کالا (واردات و صادرات)، دارای سرویس های فورواردری حمل و نقل و چارترینگ غیر مستقل و انجام کلیه ی امور مربوط به حمل تخصصی کالا با حفظ سلامت محموله و نرخ های قابل رقابت همچنین با داشتن نمایندگی های انحصاری و غیر انحصاری در سراسر دنیا آماده ی ارئه ی خدمات به کلیه ی تجار، بازرگانان و صاحبان صنایع می باشد.
    انجام کلیه ی مراحل حمل از درب کارخانه ی فروشنده تا درب انبار خریدار اعم از:
    1- حمل ( فورواردری و نمایندگی ) زمینی، هوایی، دریایی، محمولات پروژه ای و مستمر از اقصی نقاط دنیا به ایران و بالعکس
    2- شبکه سراسری و وسیع نمایندگی در آسیا و اروپا، . درارای خطوط دریایی و جاده ای به صورت انحصاری
    3- ترانزیت کالا از گمرکات ورودی کشور به نقاط آزاد و گمرکات داخلی
    4- حمل کالای صادرات به کلیه ی کشورهای آسیای میانه از اروپا و ایران و آفریقا
    5-ترخیص کالا در تمامی گروه های اقلام گمرگ
    با توجه به مراتب فوق شرکت کشتیرانی" فرتاک دریای آرام" آمادگی خود را در جهت همکاری با شما اعلام داشته و تمامی سعی خود را در جهت ارائه نرخ های مناسب و سرویس مطلوب به کار خواهد بست.
    امید است با اعتماد شما افتخار شروع همکاری فراهم گردد.
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    F
    artak Darya Aram Shipping Agency Co.Ltd
    Tell : +98 (21)88344986
    Fax : +98 (21) 89780843
    .Mohsen Atashi Commercial Dept.
    09103838188

Marketing2@fta-co.net
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع