ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: واسط در دبی

0
    کاربر جدید
    کاربر جدید

واسط در دبی

سلام
    توسط همکارم در کانادا (به صورت مداوم حداقل ماهی 4 بار )بسته ارسال می شه (وزن تقریبا یک کیلو )ولی متاسفانه به ایران مستقیم نمی شه ارسال کرد مجبورم از واسط توی دبی یا کشور دیگه استفاده کنم
    دوستان کسی می تونه آدرس ثابت داشته باشه توی دبی یا هر کشور دیگه بنده به آدرس ایشون ارسال کنم و ایشون در ایران ( هر جای ایران بود مشکلی نیست ) تحویل بده به صورت مسافرتی و... مشکلی ندارم
    محتویات کارتن هارد دیسک و اس اس دی کامپیوتر هست , از کانادا به آدرس دوبی هم زیر 3 روز می رسه فقط از دبی به ایران زمان تحویل برای بنده مهم هست
    دوستانی که می تونن کمک کنن لطفا قیمت و شماره تماس برای بنده ارسال کنن
    ممنون
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط carboh black [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    توسط همکارم در کانادا (به صورت مداوم حداقل ماهی 4 بار )بسته ارسال می شه (وزن تقریبا یک کیلو )ولی متاسفانه به ایران مستقیم نمی شه ارسال کرد مجبورم از واسط توی دبی یا کشور دیگه استفاده کنم
    دوستان کسی می تونه آدرس ثابت داشته باشه توی دبی یا هر کشور دیگه بنده به آدرس ایشون ارسال کنم و ایشون در ایران ( هر جای ایران بود مشکلی نیست ) تحویل بده به صورت مسافرتی و... مشکلی ندارم
    محتویات کارتن هارد دیسک و اس اس دی کامپیوتر هست , از کانادا به آدرس دوبی هم زیر 3 روز می رسه فقط از دبی به ایران زمان تحویل برای بنده مهم هست
    دوستانی که می تونن کمک کنن لطفا قیمت و شماره تماس برای بنده ارسال کنن
    ممنون
    از کانادا با پست دولتی به ایران مستقیم می شه فرستاد من قبلا برام بسته اومده ایران مستقیم
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط tajer741 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    از کانادا با پست دولتی به ایران مستقیم می شه فرستاد من قبلا برام بسته اومده ایران مستقیم
    کیف و کفش لباس می شه ایران کرد ولی قطعات الکترونیکی و... نمی شه

البته برای بنده زمان مهم هست برای همین دارم از پست هایی مثل در اچ ال استفاده می کنم
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان کسی بتونه در زمان مناسب تحویل بده هر بار 150 هزار تومان می تونم هزینه کنم
    155
    کاربر فعال
    سلام من میتونم ولی مبلغ کم هست.کسی که بار رو تحویل میگیره باید یه تاکسی بگیره و بار رو تحویل لنج بده.کرایه لنج هست.کرایه اتوبوس یا ماشین شخصی هم هست که از بندر میاره
    از طرفی کسی که مسئولیت بار رو بر عهده میگیره چنانچه اتفاقی برای بار بیوفته کل ضرر به گردن اون هست.هیچ لنج دار یا اتوبوس داری در صورت پیش اومدن مشکل برای بار چیزی گردن نمیگیرند.
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    دوست گلم اگه به صورت یک بار بود بله حق با شما هست ولی قرار هست بنده حداقل ماهی 4-5 بار به این روش کالا رو بیارم شاید هم بیشتر
    در ضمن بار دقیقا جلوی درب شرکت و منزل شما بدون هزینه تحویل شما می شه
    یک پیام خصوصی براتون می فرستم در این مورد
    ویرایش توسط carboh black : 29-11-2015 در ساعت 03:28
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    جزئیات و برند قطعات موردنظرتون را در خصوصی بفرمائید بنده احتمالا امکان تهیه این کالا را براتون داشته باشم با قیمت مناسب
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط tajer741 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    جزئیات و برند قطعات موردنظرتون را در خصوصی بفرمائید بنده احتمالا امکان تهیه این کالا را براتون داشته باشم با قیمت مناسب
    دوست عزیز قطعات همه در ایران هم موجود هستند قطعات بنده می یارم دارای پارت نامبر خاص هستن از کشور مبدا تهیه می شن
    متاسفانه ایران تحریم نبود نیاز نبود به هیچ واسطی مستقیم از دبی با پست های بین الملی( dhl tnt aramex ) می اومد به ایران .
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام من در خدمت هستم از دبی میارم قشم بعدش باید به کجا بفرستم لطفا شماره تلفن پیام خصوصی کنین
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط tak200 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام من در خدمت هستم از دبی میارم قشم بعدش باید به کجا بفرستم لطفا شماره تلفن پیام خصوصی کنین
    پی ام شد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)