ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط irani [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوست عزیز اولا بنده در جریان زمان آزاد شدن برنج هستم دوما بنده عرض کردم اگر هم فرض کنیم 50 هزار تن بار وجود داره شما باز هم با این قیمت کارگزاری به جایی نمیرسی اگر کلا کارگزاری 3 تومان بود حرفی نبود . در زمان ممنوعیت هم محسن به صورت قاچاق توسط افراد قدرتمند به صورت خیلی محدود وارد میشد . در اون زمان اگر شما جنسی داشتی که در بازار نبود میشد 5 تا 10 تومان کارگزاری بگیری اما الان که آزاد شده چرا باید یه نفر 50 تومان کارگزاری بده با کدام منطق ؟ وقتی جنس همه جا هست . بنده مواردی رو رفتم که خیلی واقعی تر از شرایط این تاپیکها بود اما زمانی که خرید ما قطعی شد به ما گفتن با مارک محسن نمیتونیم تحویل بدیم . این بنده خدا خودش وارد کننده بود و به ما گفت من میارم دم انبار شما تحویل میدم و نقد تسویه میکنم اما ... . الان که آزاد شده شرایط تغییر کرده .

شرایط ما برای خرید : اگه میتونی 5 هزار تن اگه نمیتونی 200 تن یا 100 تن بیار دم انبار ما در تهران تحویل بده و نقد تسویه کن اگر درست بود ما همه ی تناژ رو یکجا میخریم
    اگر هم قبول نداری: ضمانتنامه رویت میدیم و بعد حداقل 200 تن بار رو رویت میکنیم و بعد قرارداد میبندیم و روزانه 200 تن دم انبار تحویل میگیریم .
    ضمنا تا زمانی که حداقل 200 تن بار رویت نشه هیچ قراردادی بسته نمیشه و ریالی به هیچ کس پرداخت نخواهد شد . اگر قبول داری بسم الله
    و در صورتی که فروشنده کارگزاری شما رو تقبل کنه ما هم کارگزاری شما رو میدیم البته 2 تومان نه بیشتر و فقط در صورتی که که ما رو مستقیم به فروشنده وصل کنی . اما بعید میدونم شما بتونی ما رو مستقیم وصل کنی چون قیمت کارگزاری نشون میده شما نفر 5 به بالا هستی

در پناه حق
    ما یک گروه هستم نه یک شخص در ضمن این مبلغ کارگزاری که می گی کسی باهات کار نمی کنه برا همین فکر می کنی بار نیست این مبلغ مثل صدقه هست و ما به این مبلغ نا چیز نیاز نداریم خداشکر اگر با مبلغ بالا مشکل نداری به خصوصی بده در غیر این صورت تایپیک خراب نکن و شرایط بی اعتمادی به وجود نیار .
    در ضمن انبار تهران هست و دسته اول هست این افر ها
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    up
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    شماره لطف کنید
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام شماره تماس لطفا
صفحه 2 از 2 نخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)