ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
    180
    کاربر جدید
    کاربر جدید

افتتاح حساب خارج از كشور

با سلام خدمت همه دوستان

در صورتيكه بخواهيم حساب خارج كشور باز كنيم ، خواهشمندم پيشنهاد خودتون در باره بهترين كشور از نظر ثبات اقتصادي ، امنيت سياسي و رابطه خوب با كشور عزيزمون و همچنين بانكي كه فكر ميكنيد خدماتش خوبه و معتبره را معرفي كنيد.

سپاسگزارم
    61
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    به نظر من دبی از همه جا بهتره، هم تا حدودی پول پرستن و دیرتر تحریم ها رو اجرا می کنن هم نزدیک هست و راحت می تونی بری و بیای، خیلی از بانک های معروف هم اونجا شعبه دارن
    در ضمن بهتره جایی که حساب خارجی باز می کنید سیتیزن باشید و هویت ایرانی نداشته باشید خیلی تو کارتون موثره برای همین هم دبی رفت و آمد زیاد راحت تر انجام می شه البته از این نظر هر کشوری که رفت و آمدتون بیشتر هست براتون می صرفه ولی خوب تبعه کشور عربی شدن از کشور اروپایی راحت تره من سکسو بانک شعبه دبی حساب دارم راضی هستم کارشون خوبه، باید ببینید چی کار می خواید بکنید با حسابتون دیگه منظورتون نگهداری پول هست یا انتقال، اونم به کدوم کشورها، چون اگر این کار رو با قصد بعدا خروج و مثلا سرمایه گذاری و تبعه آمریکا شدن می خواید انجام بدید اینجوری جواب نمی ده و همون اول دیپورتتون می کنن، خلاصه انتخاب بانک به کاری که می خواید با حسابتون انجام بدید بستگی داره و شرایط اون بانک برای افتتاح حساب از نوعی که شما می خواید
    180
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوست عزيز ار راهنماييت سپاسگزارم

هدفم از باز كردن حساب تنها كارهاي بازرگاني و انتقال راحت و مطمئن پوله.....
    آيا همه كشور ها شرط تبعه بودن رو دارن؟ يا ميشه به عنوان يك خارجي حساب باز كرد؟
    و اينكه آيا ميشه از اين بانكها براي يك فروشنده خارجي گشايش اعتبار كرد؟.....( تو ايران كه واسه گشايش اعتبار ثبت سفارش و كارت بازرگاني ميخواد..بعد از اون هم هيچ جا گشايش اعتبار ايرانو قبول نميكنه!!)
    در ضمن ممكنه بفرماييد كه چطور ميشه تبعه امارات شد؟

سپاس
    61
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ببینید دوست عزیز
    من فقط بر پایه تجربیات شخصی ام می تونم راهنمایی کنم
    اول اینکه من شخصا متولد اونجا بودم و خوب تبعه محسوب می شم، ولی تا جایی که می دونم مثل همه ی کشورها یه مدت اقامت دائم در اون کشور و معرفی یه بیزنس برای گرفتن اقامت نیاز هست به خصوص در دبی انواع شهروند وجود داره، اینا رو سرچ کنید دقیقش در سایتای وزارت خارجشون هست هست الان در کیش هم یه کارتی صادر می شه به اسم کارت کیشوندی، دبی هم برای شهرونداش یه همچین چیزی داره که کارت شناسایی معتبر هست، مدراک و شرایط افتتاح حساب هر بانک در وب سایت اون بانک هست شما یه سرچ در مورد بانکها و شعبشون در هر شهری که می خوای انجام بدی می تونی اطلاعات به روز و دقیق رو به دست بیاری

این بازی ال سی و بحث تبادل یه مسئله داره، اونم اینکه فرض کن شما یه حساب خارجی داری، چطوری می خوای بار اول پول رو از ایران خارج کنی؟ من خودم برای مبالغ بالا به شدت با مشکل مواجه شدم به خصوص که شما با طرفت قرار می ذاری و یه دفعه موقعی که می خوای پول رو جا به جا کنی یه نفر با یه سخنرانی تمام سیاست دنیا رو عوض می کنه و یه هفته کارت می خوابه اعتبارت هم کلا می ره زیر سوال، من حتی در شرایط بحرانی مجبور شدم با مسافر پول بفرستم، چون به خصوص اگه پولت ریال باشه بخوای چنج کنی چه از طریق بانکها چه صرافی ها کلی هزینه باید بدی برای حواله و این رو هم باید به هزینه ها اضافه کنی

بعد اگه بخوای پول از طرف خارجی هم بگیری هم کلی دردسر داره تا وارد ایران بشه، یعنی این مشکلات دو طرفه هست

راجبه گشایش اعتبار در بانکهای خارجی مشکلاتی در مورد ایرانی ها وجود داره، اما خوب بیشتر موارد اگه به اندازه معتبر باشی حل می شه مثلا گاهی لازمه خیلی بیشتر از مبلغ ال سی در حسابهات پول باشه، البته الان در شرایط رکود دنیا وضع کمی بهتر هست
    ولی خوب اینا همه اش برای وقتی خوبه که شما بخوای سرمایه ات رو از ایران خارج کنی (به نظر من) چون کارمزد خروج پول هم از ایران قابل چشم پوشی نیست

الان بانک ایران اروپا با وجود فشارهای زیاد هنوزم داره با ما کار می کنه، شاید حساب توی اون بانک براتون بیشتر مزیت داشته باشه
    180
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ممنون دوست عزيز
    البته بنده منظورم كشوري بود (اگر پيدا بشه!!!) كه با ايران روابط خوبي داشته باشه...
    مثلا گرجستان، ارمنستان، شايد تاجيكستان..... و اينجور كشور ها.....چون فكر ميكنم با ايران از نظر روابط بانكي فعلا مشكلي ندارند و ميشه راحت به اونا پول انتقال داد.
    61
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    من اطلاعی از کشورهای حاشیه خزر ندارم ولی می دونم خروج پول در ایران با نظارت های خاصی همراه هست
    اگر دوستان دیگه با این کشورها کار کرده و اطلاعاتی داشتند ما رو هم در جریان بزارن ممنون می شیم
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    الان همه دارن ميرن سمت بانك هاي روسيه
    180
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط حاجي [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    الان همه دارن ميرن سمت بانك هاي روسيه

حاجي جون ممنون از راهنماييت.
    نام بانكهاي روسي رو ميدوني؟ و شرايط افتتاح حساب ؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)