ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط دیار [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    قبلا تجربه فعالیت در زمینه دارو وتجهیزات پزشکی داشتین؟
    من یه دوستم تو خارج در این زمینه فعالیت داره پزشکی ودارو
    خیر بزرگوار . من در مرحله ایده ثبت فعلا موندم . در مورد مافیایی بودن این قضیه شنیدم اما مطمین نیستم
    کسی هست در مورد بیس و مراحل اولیه ثبت یاری کنه

دوستتون در کام کشور ساکنه و تخصصش چی هستش
    ممنونم
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    هر کسی امکان راهنمایی بنده رو در روند ثبت شرکت واردات دارو و مرحله به مرحله انجام امور ان داشته باشد در اینجا اعلام کند تا رقمی را به عنوان حق مشاوره تقدیم ایشان کنم
    با تشکر
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    بنده در زمينه سنگ در بازار عراق فعاليت دارم، اگر زمينه ي ديگري فراهم بشه كه سود و بهره ي خوبي نسبت به وقتي ك ميذارم داشته باشه حاضرم در اون زمينه هم براي بازار عراق فعاليت كنم، در ضمن تسلط كامل به زبان عربي و ارتباط و اشنا هم در اكثر شهرهاي عراق دارم.
    با تشكر
    ٠٩١٣١٠٧٤١٧٠ صادقي

Sent from my iPhone using Tapatalk
    1
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام دوستان. محمد هستم و دارای اقامت هنگ کنگ. در زمینه واردات از چین هم فعال هستم. در صورت تمایل به همکاری در زمینه های Sourcing, Marketing, Sale & Purchasing با من تماس بگیرید: 09125082927
    1
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    پیشنهاد انجمن غرفه داران نمایشگاههای بین المللی جهان

در صورتی که در یکی از آخرین نمایشگاههای بین المملی ایران و یا جهان شرکت نموده اید می توانید در این سایت ثبت نام نمایید و یا برای دریافت تاریخها از آن استفاده نمایید.
    0
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    جهت خدمات رسانی به افراد فعال در زمینه : .انتقال تکنو لوژی ساخت دارو و محصولات آرایشی و بهداشتی، انجام رگولاتوری جهت اخذ مجوزهای سازمان غذا و دارو، ثبت انواع برند و طرح صنعتی واردات دارو و تجهیزات پزشکی و ملزومات دارویی و چیدن ctdاز امکانات ما است.09191066754
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام خدمت دوستان
    بنده چند سالی است در زمینه ی کارهای آزمایشگاه بالینی و همچنین مواد شیمیایی فعالیت دارم و بازار را به خوبی میشناسم و مشتریان زیادی دارم .اگر کسی از دوستان توانایی واردات از کمپانی های مختلف اروپایی و آسیایی را داره خوشحال میشم در این زمینه بتونیم همکاری هایی را داشته باشیم (واردات با شما و مشتری با من باشه )
    ایمیل بنده جهت ارتباط : gh.fakoorizad@gmail.com
    شماره : 09120913437
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید

новинки лета 2019 музыка сборник

3g ponohttps://fr.3gpono.club/ [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] 3g pono
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید

ANSWER TOPIC MissColorado

Can't respond to an available issue, what should I do ?? Maybe I'm doing something incorrectly? Please assist. Cordially yours.
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید

обеспечьте вашему сайту мировую видимость и прибыль с помощью наших профессиональных услуг seo!

Мы эксперты специалистов по поисковой оптимизации, специализирующихся на увеличении трафика и повышении рейтинга вашего сайта в поисковых системах. Наша команда получили признание за свою работу и хотим поделиться с вами нашим опытом и навыками. Какие выгоды ждут вас: • [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] • Полный аудит вашего сайта и создание индивидуальной стратегии продвижения. • Улучшение контента и технических параметров вашего сайта для максимального эффекта. • Регулярное отслеживание и анализ результатов, с целью постоянного улучшения вашего онлайн-присутствия. Подробнее [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] Уже сейчас наши клиенты получают результаты: увеличение посещаемости, улучшение позиций в поисковых запросах и, конечно же, рост своего бизнеса. Вы можете получить бесплатную консультацию у нас, чтобы обсудить ваши потребности и помочь вам разработать стратегию продвижения, соответствующую вашим целям и бюджету. Не упустите возможность повысить эффективность вашего бизнеса в интернете. Обратитесь к нам прямо сейчас.
صفحه 2 از 2 نخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)