ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20
    5
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک

کانکت شدن با شرکتهای داروسازی خارجی

با سلام از دوستان کسی هست که باشرکتهای داروسازی خارجی کانکت باشه ؟
    1
    نوشته های وبلاگ
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ا سلام از دوستان کسی هست که باشرکتهای داروسازی خارجی کانکت باشه
    سلام وقت بخیر
    بنده دوستانی دارم که دراروپاهستند وداروهای امریکایی والمانی ولوازم وتجهیزات پزشکی وداروهای دامپزشکی
    روباتناژ بالا وارد میکنن وباداروسازها کانکت هستند واگرکسی خریدارواقعی بود وتوان خرید این محصولات راداشته
    باشد براتون انجام میدم و درخدمتم مایل بودیدپیام بزارید
    alibabai_75@yahoo.com
    باتشکر
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamalirani [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام از دوستان کسی هست که باشرکتهای داروسازی خارجی کانکت باشه ؟
    سلام ُبله من خودمم به شخصه قبلا دارو های ضد ویروسی (مثل ایدز) رو وارد ایران کردم و همکاری هم با شرکت های داروسازی داشتم صورتی که بگید چه دارویی رو میخواهید میتونم راهنماییتون کنم .

چون من اروپا زندگی میکنم ُاگر تمایل داشتید به من پیغام خصوصی بدهید یا ایمیل بزنید تا شماره تماسم رو خدمتتون بدم
    5
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    [QUOTE=ceapian;40757]سلام ُبله من خودمم به شخصه قبلا دارو های ضد ویروسی (مثل ایدز) رو وارد ایران کردم و همکاری هم با شرکت های داروسازی داشتم صورتی که بگید چه دارویی رو میخواهید میتونم راهنماییتون کنم .

چون من اروپا زندگی میکنم ُاگر تمایل داشتید به من پیغام خصوصی بدهید یا ایمیل بزنید تا شماره تماسم رو خدمتتون بدم
    سلام دوست من ما یکسری فرمول داروهای گیاهی داریم میخواهیم این فرمولها را به شرکتهای داروسازی بفروشیم مثل داروهای گیاهیمخصوص رفع درد دندان در چند دقیقه
    داروی رفع درد عضله بدن بصورت سریع
    داروی گیاهی رفع جوش و خال گوشتی بدن
    مهمترین دارو گیاهی که بصورت معجزه اسایی در باز کردن رگهای بسته قلب موثر بوده بطوریکه نیاز به عمل جراحی قلب باز نیست
    این دارو تاکنون مورد استفاده افراد بسیاری که رگهای قلبشان بسته بود و باید عمل جراحی میکردند قرار گرفت و بعد از مدتی رگها باز شد و از عمل جراحی فارغ شدند
    مدت مصرف برای درمان یکماه میباشدوداروهایی که ت حالا ساخته نشدهاند برای بیماریهای سخت .....
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamalirani [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوست من ما یکسری فرمول داروهای گیاهی داریم میخواهیم این فرمولها را به شرکتهای داروسازی بفروشیم مثل داروهای گیاهیمخصوص رفع درد دندان در چند دقیقه
    داروی رفع درد عضله بدن بصورت سریع
    داروی گیاهی رفع جوش و خال گوشتی بدن
    مهمترین دارو گیاهی که بصورت معجزه اسایی در باز کردن رگهای بسته قلب موثر بوده بطوریکه نیاز به عمل جراحی قلب باز نیست
    این دارو تاکنون مورد استفاده افراد بسیاری که رگهای قلبشان بسته بود و باید عمل جراحی میکردند قرار گرفت و بعد از مدتی رگها باز شد و از عمل جراحی فارغ شدند
    مدت مصرف برای درمان یکماه میباشدوداروهایی که ت حالا ساخته نشدهاند برای بیماریهای سخت .....
    محمدجان ، چه certificate هایی از سازمان های بهداشت و درمان و دارو در ایران یا FDA دارید؟

برای ورود به بازار اروپا یا امریکا داشتن استاندارد ها جهانی شرط اول هست !

اگر این استاندارها رو ندارید، پیشنهاد میکنم روی بازار افغانستان کار کنید، این مدل محصولات بازار خوبی داره.
    5
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ceapian [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    محمدجان ، چه certificate هایی از سازمان های بهداشت و درمان و دارو در ایران یا FDA دارید؟

برای ورود به بازار اروپا یا امریکا داشتن استاندارد ها جهانی شرط اول هست !

اگر این استاندارها رو ندارید، پیشنهاد میکنم روی بازار افغانستان کار کنید، این مدل محصولات بازار خوبی داره.
    سلام دوست عزیزممنونم ازراهنماییتان اگر محصول ما مجوزهای لازم را درایران یا جاهای دیگر داشت دیگر نیاز به این نبود که اینجا این موضوع را بیان کنیم واینکه هر محصولی اول دریکی از کشورها تست وتحقیق روش انجام میشود ومجوزها را کسب میکند همون اول که مجوز نمیدهند
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیزممنونم ازراهنماییتان اگر محصول ما مجوزهای لازم را درایران یا جاهای دیگر داشت دیگر نیاز به این نبود که اینجا این موضوع را بیان کنیم واینکه هر محصولی اول دریکی از کشورها تست وتحقیق روش انجام میشود ومجوزها را کسب میکند همون اول که مجوز نمیدهند
    اگر هم بخواهید مجوز های لازم رو کسب کنید، هرچند که محصولتون بیشتر دوای عطاری هست تا... حداقل 50 میلیون در اروپا باید هزینه کنید نا فقط محصولتون روتست کنند.

میتونید با چند تا پزشک تجربی و دعاخون در افغانستان همکاری کنید، کاملا جدی میگم،این تیپ داروها فروش خوبی داره
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    کسی از دوستان هست روند 0 تا 100 ثبت شرکت برای واردات دارو اعم از مراحل و موارد مورد نیاز رو مطلع باشه همینطور اگر کسی در زمینه نوع داروی که سود بیشتری داره آگاهی داره لطف کنه خودش رو معرفی کنه بنده تماس بگیرم خدمتشون

بنده قصد ثبت شرکت واردات دارو و لوازم پزشکی دارم ساکن منظقه آزاد هم هستم
    در صورتیکه نیازمند اخذ نمایندگی یا تامین دارو از خارج رو داشته باشم فردی هست بتونه بنده رو راهنمایی کنه

با تشکر فراوان
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    کسی از دوستان هست روند 0 تا 100 ثبت شرکت برای واردات دارو اعم از مراحل و موارد مورد نیاز رو مطلع باشه همینطور اگر کسی در زمینه نوع داروی که سود بیشتری داره آگاهی داره لطف کنه خودش رو معرفی کنه بنده تماس بگیرم خدمتشون

بنده قصد ثبت شرکت واردات دارو و لوازم پزشکی دارم ساکن منظقه آزاد هم هستم
    در صورتیکه نیازمند اخذ نمایندگی یا تامین دارو از خارج رو داشته باشم فردی هست بتونه بنده رو راهنمایی کنه

با تشکر فراوان
    74
    کاربر فعال
    سلام
    قبلا تجربه فعالیت در زمینه دارو وتجهیزات پزشکی داشتین؟
    من یه دوستم تو خارج در این زمینه فعالیت داره پزشکی ودارو
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)