ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید

ترخیص خودرو با 30% تخفیف گمرکی!! به تعداد محدود

سلام

دوستان علاقه مند به واردات خودرو , تعدادی مجوز واردات خودرو با 30 درصد تخفیف موجود میباشد , به این صورت که با این مجوز ها در مبلغ ریالی تعرفه واردات 30 درصد تخفیف اعمال میشود.
    از آنجایی که هر چه خودرو وارداتی گرانتر باشد میزان ریالی تخفیف بیشتر می شود فقط با دوستانی که خودروی بنز e250 , بی ام دبلیو x4 و یا پورشه ماکان جهت واردات دارند همکاری میشود.
    این مجوز ها مربوط به بنیاد خاصی میباشند و از لحاظ سند خودرو قابل انتقال و بدون مشکل می باشد و به استفاده از این مجوز اشاره ای در سند نمی شود.

تعداد 20 عدد مجوز موجود می باشد و حداقل تعداد قرارداد 2 دستگاه خودرو میباشد. ( این مجوز ها صرفا جهت خودرو های زیر 2500 سی سی قابل استفاده هستند )
    نحوه همکاری به شکل زیر میباشد:

1- برقراری ارتباط , جلسه حضوری و توافق اولیه
    2- عقد قرارداد ترخیص با بنده با مبلغ ریالی مشخص
    3- خرید خودرو در کشور مبدا توسط شما
    4- واردات خودرو توسط شما به یکی از گمرکات جنوب به نام شرکت شما ( شرکت باید دارای کارت بازرگانی باشد )
    5- دادن وکالت توسط شما به اینجانب
    6- ترخیص و تحویل خودرو با شرایط قرارداد توسط بنده و پرداخت کلیه هزینه های قرارداد توسط شما پس از تحویل خودرو

فکر میکنم اطلاعات کامل داده باشم دوستانی که تمایل به همکاری دارند و یا سوالی دارند از طریق پیام خصوصی میتونن در ارتباط باشند یا شماره تماس ارسال کنند تا با ایشان تماس بگیرم.
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    لطفا بگید اگر من بخوام دو دستگاه بنز ای ۲۵۰ از طریق شما وارد کنم هزینه تمام شده هر دستگاه برای من چقدر است ؟ و زمان اجرا از وقتی وکالت به شما بدهیم تا ترخیص خودرو چند روز است؟
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط hhdoctor [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    لطفا بگید اگر من بخوام دو دستگاه بنز ای ۲۵۰ از طریق شما وارد کنم هزینه تمام شده هر دستگاه برای من چقدر است ؟ و زمان اجرا از وقتی وکالت به شما بدهیم تا ترخیص خودرو چند روز است؟
    سلام
    هزینه ترخیص را برای شما ارسال کردم در مورد زمان چون ممکن سوال دوستان دیگه هم باشه اینجا پاسخ میدم , از زمان تحویل مدارک و تا ترخیص خودرو و پلاک شدن 14 روز کاری زمان لازم استب

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)