نقل قول نوشته اصلی توسط محمد m [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
<font size="4">درود و عرض ادب خدمت تمام دوستان گرامی.</font><br>
<font size="4">موضوعی هست که قصد دارم اینجا مطرح کنم. از شما درخواست میکنم تو این بحث شرکت کنید و نظرات و پیشنهادی اگه دارید محبت کنید بفرمایید.</font><br>
<font size="4"><br>
</font><br>
<font size="4">بنده و دو نفر دیگه قصد راه اندازی کارخانه بسته بندی خشکبار و آجیل رو داریم. سرمایه اولیه هم حدود 15میلیارد تومن هست. فعلا در مرحله جمع آوری اطلاعات اولیه هستیم. یه سری محصول توی ذهنمون هست که قراره در آینده به این محصولات چیزهای جدیدی اضافه بشه. برای شروع ما تصمیممون روی بسته بندی این خوراکی ها هست:</font><br>
<font size="4">تخمه آفتابگردان- تخمه کدو- تخمه ژاپنی- تخمه هندوانه- مغز بادام- پسته- بادام زمینی و بادام هندی </font><br>
<font size="4">الان بازار این نوع محصول دست دو برند سنجابک و مزمز هست. ما میدونیم که باید با این دو شرکت رقابت کنیم. که خب کار سختی هم هست. </font><br>
<font size="4">دوستان در زمینه های زیر اگه کسی بتونه راهنمایی کنه و به ما مشاوره بده ممنون میشم.</font><br>
<font size="4">1.بازایابی و برندینگ (که مهمترین قسمت کار هست)</font><br>
<font size="4">2.تهیه مواد اولیه با کیفیت بالا و قیمت مناسب</font><br>
<font size="4">3.خرید دستگاه های اتومات مربوط به فراوری محصولات فوق و همچنین دستگاه های بسته بندی</font><br>
<font size="4">4.ایده هایی برای هرچه بهتر شدن کار</font><br>
<font size="4">و......</font><br>
<font size="4"><br>
</font><br>
<font size="4">من از شما سروران تقاضا دارم هر موضوع و نکته ای که فکر می کنید میتونه مفید واقع بشه رو بفرمایید.</font><br>
<font size="4">این نکته رو هم عرض کنم که اگر این کار پا بگیره ما میتونیم با کسانی که مایل باشند همکاری داشته باشیم.</font><br>
<font size="4">از خرید مواد اولیه گرفته تا بازاریابی و پخش.هدف اینه برندی داشته باشیم که در سطح کشور شناخته بشه و محصولاتش فروش بره. همچنین هدف بعدی صادرات به کشورهای دیگه هست. پس کار، کار بزرگی خواهد بود(به یاری خدا)</font><br>
<font size="4">در این مرحله هرچقدر اطلاعات بهتر، دقیقتر و درست تری کسب بشه میتونه رو پیشبرد صحیح کار موثر باشه. </font><br>
<font size="4">پیشاپیش از لطفتون سپاسگذارم.</font><br>
<font size="4"><br>
</font>
<br>
<br>