ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: ماهی

61
    کاربر جدید
    کاربر جدید

ماهی

سلام من نیاز به ماهی خوراکی انواع و اقسامش دارم
    کسی می دونه کدوم کشورا برای وارداتش بهتره؟
    75
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط sharp [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام من نیاز به ماهی خوراکی انواع و اقسامش دارم
    کسی می دونه کدوم کشورا برای وارداتش بهتره؟
    دوست عزیز بزرگوار
    تجارت کار امروز و فردا نیست سالها باید زحمت بکشی تا یه تاجر خوب بشی.
    من پیشنها د میکنم اول مطالعه کنید بعد برید دوره هایی که توسط مراکز مختلف در خصوص مراحل بازاریابی ، ثبت سفارش ، مراوادت مالی و حقوقی تجارت هست رو بگذرونید اونوقت با دید باز خودتون متوجه میشید باید چیکار کنید.
    متاسفانه بسیاری از پاسخ هایی که در این فروم داده میشه کاملا غیر حرفه ای و احساسی هستند و اغلب باعث گمراه شدن فرم میشن.
    موفق باشید
    135
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhr.webgozar [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوست عزیز بزرگوار
    من پیشنها د میکنم اول مطالعه کنید بعد برید دوره هایی که توسط مراکز مختلف در خصوص مراحل بازاریابی ، ثبت سفارش ، مراوادت مالی و حقوقی تجارت هست رو بگذرونید اونوقت با دید باز خودتون متوجه میشید باید چیکار کنید.
    متاسفانه بسیاری از پاسخ هایی که در این فروم داده میشه کاملا غیر حرفه ای و احساسی هستند و اغلب باعث گمراه شدن فرم میشن.
    موفق باشید
    سلام
    این دوره های که میگید کجا هستند شمال در سر فصل های هستندو...
    75
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    در تهران تقریبا به طور دایم برگزار میشه و در شهرستانها هم سازمان بازرگانی هر چند وقت یکبار برگزار میکنه . ولی هیچ چیز مثل کار عملی در کنار یه فرد با تجربه آموزنده نیست .
    مطالعه از طریق اینترنت هم میتونه یه ابزار کمی باشه
    ولی یادتون باشه و یادتون نره در این دوره زمونه هیچکس اصرار موفقیت خودش رو به آسونی در اختیار دیگران قرار نمیده ممکنه راهنمایی بکنه اما فقط در حد همون راهنمایی شما باید خودت ماهیگیری یاد بگیری!
    با توجه
    61
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhr.webgozar [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوست عزیز بزرگوار
    موفق باشید
    سلام
    از راهنمایی تون ممنونم، هر چند فکر می کنم یکی از پاسخهای احساسی پاسخ خودتون باشه که هیچ ربطی به سوال بنده نداشت، قصد من این نیست که یه تاجر خوب باشم جهت اطلاعاتون

همونطور که فرمودید کسب راهنمایی از افراد با تجربه نکته بسیار ارزشمندی هست و این فروم خودش ثابت می کنه هنوزم هستن افرادی که با رویکرد بازی برد-برد دارن تجربیاتشون رو در اختیار هم قرار می دن، و به نظرم افرادی که اینجان اونقدر عاقل و بالغ هستن که قدرت تصمیم گیری داشته باشن و بنا به یه حرف نرن خودشون بندازن توی چاه و حتما اینجا رو هم به عنوان یکی از منابع اطلاعاتیشون نگاه می کنن

به نظر من راههای رسیدن به موفقیت اندازه تک تک آدمهاست، هر کس باید راه خودش رو پیدا کنه، اصولا اینکه از دیگران گله داشته باشیم که اسرار موفقیتشون رو نمی گن به نظر من بیهوده است
    135
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    بله خوب هیچکسم که نه ولی خیلی ها راز موفقیتشون رو تا اتمام تاریخ انقضا اش در اختیار کسی قرار نمیدهن
    چون میترسن جاشون کسی دیگه بگیره این بر میگرده به صفت خصیصی بشر
    ولی نمیدونم یه مثل یا حرف بزرگان یا هرچی
    برای همه در این دنیا جا هست همه میتونه موفق بشن بدون گرفتن جای دیگری
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    كارمشكلي هستش

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)