ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
    m.maz
    مهمان

Question شریک سرمایه گذار در امارات

سلام علیکم
    به دنبال شریک سرمایه گذار در امارات برای تجارت فرآورده های نفتی هستم .
    چنانچه تمایل دارید لطفا پیام خصوصی بگذارید .
    با تشکر
    7
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام خسته نباشید
    شرکت ما در دبی اماده همکاریست شرایط خود را مطرح کنید.
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام من میخواهم سنگ فیروزه نیشابور که مرغوبترین فیروزه جهان هست رو صادر کنم احتیاج به کمک در اضای دریافت درصدی از سود رو دارم تا به صورت شراکتی به فروش برسونیم 00989151548455
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    بنده تولید کننده صنایع چوبی تمام منبت و لاکچری هستم(آینه کنسول، میز تشریفات، میز ریاست و ...) اگر کسی آشنایی در کشور های همسایه برای صادرات داره در هر حجمی پذیرا هستم
    شماره تلگرام ۰۹۳۷۲۲۸۱۱۳۴
    2
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط منطقه آزاد ماکو [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام خسته نباشید
    شرکت ما در دبی اماده همکاریست شرایط خود را مطرح کنید.
    سلام.مرتضی ابراهیمی هستم از استان بوشهر بندردیر.در زمینه صادرات کالا به کشور قطر و دبی کار میکنم.بندر دیر نزدیکترین بندر به کشوز قطر میباشد وکالاهای صادراتی را در کمترین زمان ممکن حدود 10 ساعت در اسکله رویس قطر تحویل میدهیم.اگر کالای صارداتی در این زمینه دارین میتوانیم با هم همکاری کنیم.
    09377951492.
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    من قصد راه اندازی یک برند برگر ایرانی در دبی رو دارم به همین دلیل دنبال سرمایه گذار می گردم طرحم آماده اس اسم ولوگو هم همین طور یک سال هم کار رو تست کردم
    هادی امین پور 09170562352
    2
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط morteza1477 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام.مرتضی ابراهیمی هستم از استان بوشهر بندردیر.در زمینه صادرات کالا به کشور قطر و دبی کار میکنم.بندر دیر نزدیکترین بندر به کشوز قطر میباشد وکالاهای صادراتی را در کمترین زمان ممکن حدود 10 ساعت در اسکله رویس قطر تحویل میدهیم.اگر کالای صارداتی در این زمینه دارین میتوانیم با هم همکاری کنیم.
    09377951492.

سلام.اگر بار صادراتی برای دبی دارین کشتی دراختیار دارم و میتوانم برایتان در دبیبفرستم
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام اقا مرتضی ابراهیمی ما تامین کننده هستیم اگر خریداران و وارد کننده گان در قطر و دوبی کالایی نیاز داشتند خوشحال خواهیم شد نسبت به تامین ان با قرارداد اقدام نماییم ناظم
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg ARMSI.jpg (50.0 کیلو بایت, 4 مشاهدات)
    2
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط nazem [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام اقا مرتضی ابراهیمی ما تامین کننده هستیم اگر خریداران و وارد کننده گان در قطر و دوبی کالایی نیاز داشتند خوشحال خواهیم شد نسبت به تامین ان با قرارداد اقدام نماییم ناظم
    سلام.شما تامین کننده چه کالاهایی هستین؟با واردکنندگان در قطر در ارتباط هستم بیشتر توضیح دهید
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام خسته نباشين من كالام گچه ساختمانيه براي صادرات ولي هنوز خريداري پيدا نكردم اگه ميشه كمك كنيد ممنون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)