ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1
    DR.Khashayar
    مهمان

فابیوس: هفته آینده به تهران سفر میکنم و با حسن روحانی دیدار خواهم کرد

وزیر امور خارجه فرانسه روز سهشنبه گفت هفته آینده برای دیدار با مقامات ایرانی به تهران سفر میکند.
    بر اساس این گزارش، «لوران فابیوس» وزیر امور خارجه فرانسه امروز در گفتوگو با شبکه رادیویی «فرانس اینتر» از سفر خود به ایران طی هفته آینده خبر داد و اعلام کرد که در این سفر با «حسن روحانی» رئیسجمهور کشورمان دیدار و گفتوگو خواهد کرد.
    وی در گفتوگو با فرانس اینتر اظهار داشت: «من هفته آینده به ایران سفر خواهم کرد. محمدجواد ظریف همتای ایرانی من از من برای سفر به ایران دعوت کرده است. وی پیشتر نیز مرا به ایران دعوت کرده بود اما من نیامده بودم ولی اکنون همه شرایط برای این سفر مهیاست. من به تنهایی به عنوان مقام مسئولی سیاسی به تهران سفر خواهم کرد و هیچ هیأت اقتصادی اعم از رؤسای شرکتهای فرانسوی در این سفر همراه من نخواهند بود.»
    بنابر اعلام منابع نزدیک به وزیر امور خارجه فرانسه، سفر فابیوس به ایران طی روز 29 ژوئیه جاری (7 تیرماه) صورت خواهد گرفت.
    وزیر امور خارجه فرانسه هفته گذشته در پی جمعبندی مذاکرات هستهای ایران و گروه 1+5 در وین اتریش، از تصمیم خود برای سفر به ایران خبر داده بود اما زمان مشخص و جزئیاتی را در خصوص این سفر اعلام نکرده بود.
    سفر فابیوس به ایران، نخستین سفر وزیر امور خارجه فرانسه به کشورمان از سال 2003 تاکنون خواهد بود.
    فابیوس هفته گذشته یکروز پس از جمعبندی مذاکرات هستهای ایران و گروه 1+5 در وین، ضمن اعلام تمایل خود برای سفر به ایران اعلام کرد: «محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران دیروز بار دیگر مرا به ایران دعوت کرد. وی پیشتر نیز از من برای سفر به ایران دعوت کرده بود اما من دعوت وی را نپذیرفته بودم. او بار دیگر مرا دعوت کرد و من به او گفتم که به ایران خواهم رفت، بنابراین به ایران سفر خواهم کرد.»

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)