ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
    omidtomcat
    مهمان

Lightbulb یک ایده ارزان قیمت برای دوستان

سلام به همه دوستان

دوستانی که منو میشناسند میدونن که در کار پخش و فروش محصولات بهداشتی و یکی دو قلم کالای سوپری فعالیت دارم . هدفم از عنوان کردن این تجربه برای دوستانی هست که سرمایه زیادی ندارند ودنبال استارت زدن هستند.

دفتر قبلی ما داخل یه ساختمان 9 طبقه بود که طبقه 9 به صورت کامل در اختیار یه مرکز جراحی زیبایی بود(مو-گونه-بوتاکس-تاتو و...)(پبرزن 70 ساله تحویل می گرفتند دختر 18 ساله تحویل می دادند)
    یه روزبا یکی از کارکنان اونجا هم صحبت شدم می گفت که کاری که مشتریهاش خانمها باشند حرف نداره و قیمت اصلا مهم نیست برای ظاهرشون همه جوره هزینه می کنن و از این حرفها...(البته خانمهای این سایت این جوری نیستن) خلاصه منهم گفتم یه تستی بکنم ولی چراغ خاموش و بی سروصدا.

یه چند روز به این مغز فشار اوردم و سرچ کردم وفکر کردم تا بلاخره جنسی رو که می خواستم پیدا کردم.

چند قلم کالای مربوط به لاغری و کم کردن وزن پیدا کردم جالب اینکه قیمت عمده فروشی یک دهم قیمت تبلیغات ماهواره ای بود و تعداد 10 عدد پکیج درست کردم هر پکیج حدودا 22-23 هزارتومان پای خودم افتاد یه سیمکارت اعتباری هم خریدم 40 هزار تومان هم دادم یه تعداد پوستر رنگی برام تومناطق شمال شهر کنار چندتا مرکز خریدچسبوندن.

اولین زنگ موبایل که به صدا در اومد شروع کردم به دادن توضیحاتی در مورد محصولات (همون چیزی که توسایت ها و شبکه های در پیت ماهواره می گفت) وقتی خانم خریدار قیمت روپرسید ناخوداگاه عدد 85 به زبونم اومد(جنسی که 25 هم درنیومده بود می دادم85 درصد سودش رو خودتون حساب کنید)

روز اول11 تا سفارش گرفتم و مجبور شدم دوباره کالا خرید کنم خودم غروبها با ماشین می رفتم جنسو تحویل می دادم مشتریها از همه جای شهر بودن(تبلیغات شمال شهر این مزیت رو هم داره) مشتری ها از همه قشر بودند حتی 1 خانم پرستار بود رفتم تو بیمارستان که بهش جنسشو بدم 2 تا از همکاراش هم همونجا سفارش دادن.جالب کسی نگفت فلانی این اگه خوبه چرا خودت 120 کیلو هستی؟؟

خلاصه در کمتر از 1 ماه حدود 90 تا از این پکیج جادویی فروختم و سیمکارت رو از تو گوشی در اوردم و بوسیدم گذاشتم کنار.....

هدف من از گفتن این تجربه این بود که بگم دوستانی که می خوان استارت یه کار با سود خوب رو بزنن :

می تونن به بازار خانمها توجه ویژه داشته باشند

تبلیغات خوب خیلی تاثیر گزاره

فکر می کنم توشهرهای کوچک که دست کمتر هست بشه خیلی خوب کار کرد .

اشتباهات من رو مرتکب نشید:

جنسهای من هیچ کدوم مجوز بهداشت نداشتن و خودم شخصا تاثیر هیچ کدوم رو ندیده بودم کما اینکه اگه شما بتونید کار با کیفیتی ارائه بدید همون مشتریهای براتون مشتری جدید میارن.

موفق باشید.
    91
    کاربر فعال
    اصل اول تجارت صداقته دوست عزیز به این تجارت نمیگن!
    omidtomcat
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط golder [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    اصل اول تجارت صداقته دوست عزیز به این تجارت نمیگن!

بله دوست من

دلیل اصلی ادامه ندادن من هم همین بود فقط به عنوان یه تجربه عنوان کردم شاید کسی از دل تجربه من ایده خوبی به ذهنش بیاد

امیدوارم دوستان هم به جای قضاوت از تجربیاتشون بگن قبلا هم از تجربه هام در واردات کاغذ گفتم بدرد چند تا از دوستان خورد آقای زارع(حبوبات چشمه رعنا) هم یه بار نزدیک بوده کلاه سرشون بره اومدن اینجا گفتن همه استفاده کردن .

بقیه دوستان هم لطف کنن بد نیست.
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام من ایده شما را قبول دارم در تهران به لطف خدا میشه این کار هارو کرد ولی مساله تداوم کار هست فکر کن اگر تداوم داشت کار شما چقدر سود می کردید. منم دارم دنبال یه کار میگردم بتونه منو از این بدبختی نجات بده موندم نه پولشو دارم و نه ایده کار نمیدونم چه کنم گیرپاچ کرده ام بدجوری
    omidtomcat
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرامرز ۵۳ [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام من ایده شما را قبول دارم در تهران به لطف خدا میشه این کار هارو کرد ولی مساله تداوم کار هست فکر کن اگر تداوم داشت کار شما چقدر سود می کردید. منم دارم دنبال یه کار میگردم بتونه منو از این بدبختی نجات بده موندم نه پولشو دارم و نه ایده کار نمیدونم چه کنم گیرپاچ کرده ام بدجوری
    ایده های خوب و پولساز زیاده مهم اینه که پشتکار داشته باشی

یکی از دوستام وخانومش هر دوکارمند هستن برای مناسبتهایی مثل روزولنتاین روزمرد روززن و .... کار جالبی انجام میدن یه سری جنس رو عمده میخرن (عطر دکمه سردست گل خشک و..) بعد با یه بسته بندی فوق العاده وباکلاس (بسته بندیشون واقعا جالبه) به صورت امانی به کافی شاپ ها ومغازه های کادوفروشی وبوتیکها میدن وفروش خوبی دارن
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    در صورت ارسال پست های تکراری و غیر مرتبط کاربران به مدت 24 ساعت بن شده و در صورت ادامه این روند اخراج می شوند. لطفا دقت فرمایید.
    (عرفت الله سبحانه بفسخ العزائم و حل العقود و نقض الهتم) خداوند را به وسیله فسخ شدن تصمیمها گشوده شدن گره ها و نقض اراده ها شناختم. حضرت امیر (ع)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)