ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: سفر به دبى

10
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک

سفر به دبى

سلام دوستان و اساتيد تاجر بانكى
    من ميخوام برم دبى سوالى كه از شما اساتيد دارم اينكه بازار دوربين مداربسته كجا متمركز شده؟
    ممنون ميشم اگه راهنمايى بفرماييد .
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط nadimi [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوستان و اساتيد تاجر بانكى
    من ميخوام برم دبى سوالى كه از شما اساتيد دارم اينكه بازار دوربين مداربسته كجا متمركز شده؟
    ممنون ميشم اگه راهنمايى بفرماييد .
    چرا این روزا همه دنبال دوربین مدار بسته از دبی هستند؟ تو این یک ماهه شما شاید دهمین نفری هستید که من میبینم.
    دوست عزیز
    دوربین مدار بسته مرکزش دبی نیست. چینه. شرکت های بزرگی هم در این زمینه فعال هستند.
    اونایی که از دبی میارن در واقع یه سری دفاتر بازرگانی هستن که از چین خرید میکنن و میارن دبی میفروشن.
    اگر مستقیم از طریق چین اقدام کنی شرایط بهتری پیدا میکنی.
    (عرفت الله سبحانه بفسخ العزائم و حل العقود و نقض الهتم) خداوند را به وسیله فسخ شدن تصمیمها گشوده شدن گره ها و نقض اراده ها شناختم. حضرت امیر (ع)
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    چرا این روزا همه دنبال دوربین مدار بسته از دبی هستند؟ تو این یک ماهه شما شاید دهمین نفری هستید که من میبینم.
    دوست عزیز
    دوربین مدار بسته مرکزش دبی نیست. چینه. شرکت های بزرگی هم در این زمینه فعال هستند.
    اونایی که از دبی میارن در واقع یه سری دفاتر بازرگانی هستن که از چین خرید میکنن و میارن دبی میفروشن.
    اگر مستقیم از طریق چین اقدام کنی شرایط بهتری پیدا میکنی.
    بهزاد خان دلیلش اینه که چند وقته سازمان اصناف بخشنامه ای مبنی بر نصب اجباری دوربین مدار بسته در فروشگاهها صادر کرده (البته به جز بعضی مشاغل خاص مثل ارایشگاهها و باشگاههای زنانه) که البته هنوز اجرایی نشده ولی پیش بینی میشه فروش دوربین مدار بسته افزایش زیادی پیدا کنه.
    10
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    من چند ساله كارم سيستم هاى حفاظتى از قبيل : دوربين مداربسته ، گيت هاى فروشگاهى و... هست چون من تا الان دارم از بازار جنس تهيه ميكنم واسم صرف نداره واسه همين خاطر كه ميخوام از دبى بيارم ( البته پشت گمركى )
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط nadimi [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    من چند ساله كارم سيستم هاى حفاظتى از قبيل : دوربين مداربسته ، گيت هاى فروشگاهى و... هست چون من تا الان دارم از بازار جنس تهيه ميكنم واسم صرف نداره واسه همين خاطر كه ميخوام از دبى بيارم ( البته پشت گمركى )
    اخه این دوربینا که ارزشی نداره که بخواید پشت گمرکی بیارید. تعرفه اینا تو فصل 8525 هست که 4 درصده و 4 درصد عوارض فرهنگی هم داشت که اون رو برداشتن. 9 درصد هم مالیات داره.
    اینا دو مدل هستن. یک سری هاشون ای پی هستن و یه سری هاشون انالوگ. ای پی ها مجوز مخابرات میخواد. مخابرات یه کم بد قلقه و اکثرا مرجوع میکنه.

به نظرم حجم بالا اگر بخواید کار کنید اگر قانونی کار کنید خیلی بهتره.
    (عرفت الله سبحانه بفسخ العزائم و حل العقود و نقض الهتم) خداوند را به وسیله فسخ شدن تصمیمها گشوده شدن گره ها و نقض اراده ها شناختم. حضرت امیر (ع)
    10
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    من حجم بالا نمى خوام كار كنم يه سفر ميخوام برم حجم پايين بيارم
    10
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    كسى ميدونه بايد از كدوم بازارش خريد كنم ؟
    ممنون ميشم اگه راهنمايى كنيد.
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام به همه دوستان

کسی میدونه ساعت مچی به صورت عمده کجای دبی یا امارات گیر می یاد؟؟؟؟

با تشکر
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    معمولا با تمام شدن سال تحصیلی و آغاز تعطیلات تابستانی، خانواده ها برای سفر و گذراندن تعطیلات تابستانی تصمیم می گیرند. که این تصمیم گیری غالبا با توجه به گزینه هایی مانند بودجه، نوع سفر و همینطور سفر داخلی و خارجی انجام می شود. شاید یکی از گزینه هایی که همیشه خانواده ها را برای سفرشان دچار تردید می کند، انتخاب بین دبی و کیش است. اینکه به [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] سفر کنند و یا به دبی سفر کنند و کدام بهتر است؟!
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    بیایید با هم کمی به مقایسه این 2 شهر زیبا با سواحل خلیج فارس بپردازیم. و ببینیم در آخر تمایل دارید به کدام شهر سفر کنید. کیش یا دبی؟ از چند نظر میتوان این 2 منطقه توریستی را با هم مقایسه کنیم.
    • وسعت و مساحت
    • موقعیت جغرافیایی
    • آب و هوا
    • جاهای دیدنی
    • مراکز تفریحی

جزیره کیش با مساحت بیش از 91 کیلومتر مربع به شکل کمان در خلیج فارس قرار دارد. نام قدیم کیش قیس بوده است . این جزیره یکی از توریستی ترین مناطق ایران است و سالانه بیش از یک میلیون گردشگر به جزیره کیش سفر می کنند. دبی بزرگترین شهر امارات با مساحت بیش از 4 هزار کیلومتر مربع در جنوب ایران و با ساحل خلیج فارس قرار دارد. نام دوبی همان دو پی ایرانی است که به معنای 2 قسمت است که منظور قرار گرفتن دبی در 2 طرف خور است. دبی یک شهر توریستی جهانی است. شاید برایتان جالب باشد که بدانید دبی گران قیمت ترین شهر خاورمیانه و 22 مین شهر گران قیمت جهان است.
    آب و هوای دبی بسیار گرم و خشک میباشد. هوای دبی در تابستان گرم و خشک و پر باد است و بهترین گزینه برای گردش شب هاست که هوا بهتر است. در زمستان هوا بهتر است. در مقایسه باید بگوییم آب و هوای کیش گرم و مرطوب بوده و در ماه های زمستان بارندگی وجود دارد. بنابراین در حالت کلی آب و هوای کیش برای تفریح و گردش بهتر است. دبی یکی از مدرنترین و شلوغ ترین شهرهای دنیا است و همانطور که گفتیم یکی از گرانترین شهرهای جهان است. دبی با آسمان خراش های سر به فلک کشیده و مراکز خرید بزرگ توجه هر گردشگری را بخود جلب می کند، اما اگر بخواهیم [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] را در نظر بگیریم میتوانیم به سواحل و جاهای دیدنی و موزه های دبی این شهر اشاره کنیم. کیش هم جزیره ای آرام و به دور از هم همه های موجود در دبی است که دیدنی های زیبایی مانند سواحل بی نظیر خلیج فارس ، شهر زیر زمینی کاریز، دلفیناریوم و باغ پرندگان است.
    تفریح در دبی پر هزینه تر از تفریح در کیش است، هر چند تفریحات و مراکز تفریحی که در هر 2 منطقه هست تقریبا مشابه هستند. مراکز تفریحی دبی شامل پارک ها و پارک های آبی و غواصی و تفریحات آبی و تور سافاری، تورهلیکوپتر، تور شهرگردی و … است.
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] هم شامل تفریحات مدرن آبی، غواصی، تور سافاری و پارک آبی هستند که همگی فرصتی برای تفریح و خوش گذراندن گردشگران فراهم می کند.
    از دیگر موضوعاتی که هم در کیش وجود دارد و هم در دبی، فستیوال خرید است. جشنواره تابستانی کیش در تمام تابستان جریان دارد و جشنواره های شادی و تخفیفات خرید برای گردشگران در نظر گرفته می شود. در دبی هم فستیوال خرید تابستان و فستیوال خرید زمستان وجود دارد. در این فستیوال های خرید دبی و کیش برندهای مختلف برای اجناس و کالاهای خود درصدی تخفیف در نظر می گیرند. اگر بخواهیم هزینه سفر را مقایسه می کنیم. باید به هزینه بلیط و هزینه هتل اشاره کنیم البته نباید از هزینه ویزای دبی هم غاقل شوید. هزینه بلیط هواپیمای کیش، اگر بتوانید بلیط چارتری تهیه کنید بسیار ارزان تمام می شود اما بلیط دبی در ارزانترین حالت ممکن است چند برابر هزینه بلیط کیش باشد. قیمت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] کمی بیشتر از هتل های کیش است و از نظر خدماتی که به مسافران خود ارائه می دهند تقریبا یکسان است.
    خوب نهایتا باید نتیجه گیری کنیم که کجا را برای سفرمان انتخاب کنیم. تقریبا از هر گردشگری که به این 2 شهر سفر کرده بپرسید کدام را برای سفر دوباره ترجیح می دهد، به کیش اشاره می کند و با اینکه به مدرن بود دبی اذعان می کنند ولی زیبایی و آرامش کیش را به شلوغی دبی ترجیح می دهند.
    مسلما امکانات رفاهی و تفریحی دبی بخاطر پیشرفت این منطقه از کیش بیشتر است ولی با اندکی تامل می بینیم که در سال های اخیر کیش بسیاری از امکانات رفاهی مشابه را برای گردشگران فراهم کرده است. و امید آن می رود که به زودی بتوانیم با حمایت گردشگران شاهد پیشرفت های بیشتری باشیم. به هر حال چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)