ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9
    155
    کاربر فعال

مشارکت با حداقل سرمایه

سلام به تمام دوستان تاجر بانکی عزیز

دوستان عزیز بنده دوتا فروشگاه ماشین و موتور شارژی کودک در اهواز و ساری دارم.برای توسعه دادن به کارم تصمیم دارم در استان های دیگه کشور شعبه هایی دایر کنم.دوستانی که علاقه مند هستند می تونند ابتدا بصورت آزمایشی و چنانچه رضایت داشتند بصورت ثابت به فعالیت خودشون ادامه بدن.اما نحوه کار و میزان سرمایه و سود به چه شکل هست؟ در ابتدای کار من از پارکینگ خونه استفاده کردم و در سایت هایی مثل دیوار،پخش تراکت،و نرم افزارهای چت برای تبلیغ و آگهی استفاده کردم..حداقل فروش هر ماه بین 15 تا 30 عدد بود.سود حاصل از هر فروش بطور متوسط 100تا 150 تومان هست .دوستانی که مایل هستند می تونند در ابتدا فقط با 10 میلیون شروع بکار کنند. 10 تومان هزینه خرید 20 عدد ماشین هست برای شروع بکار.چنانچه بعد از مرحله آزمایشی دوستانی تصمیم به دایر کردن فروشگاه بگیرند ما تمام سعی خودمون رو برای ساپورت هرچه بهتر خواهیم کرد.از جمله این ساپورت و خدمات شراکت در هزینه تبلیغات،آموزش تعمیرات،تامین قطعات یدکی،نمایندگی استان برای فروش عمده و.....

دوستان چنانچه سوالی دارند یا نیاز به توضیحات بیشتری دارند لطفا زیر همین تاپیک بپرسند.

با احترام
    حسین بهدارند
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید

مشارکت با حداقل سرمایه

سلام هنوز هم برنامه نماينده فروش در شهرستانتون هست؟ بخوايم شروع كنيم چجوريه؟
    شماره تماس : ٠٩١٥٥٥٨٣٨٧٧
    ٠٩٣٥٧٩٢٨٨٢٩ خط ايرانسل براي نرم افزار هاي اجتماعي ست ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk
    155
    کاربر فعال
    سلام دوست عزیز
    در شهرهای کرج و شوشتر و دزفول نمایندگی داریم.
    بفرمایید کدوم شهر هستید؟
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام ولی نسب هستم از تبریز
    09147387900
    اعلام آمتدگی جهت اخذ نمایندگی فروش
    4
    skp
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    الان تا به اینجا چنتا شعبه دارید ؟

۲- تمایز شما چیه که ما به جای اینکه بریم خودمون شروع کنیم بیایم از شما نمایندگی بگیریم ؟

۳ - نماینده شما شدیم چه درصد هایی باید به شما پول بدیم ؟
    155
    کاربر فعال
    در حال حاضر اهواز،ساری،کرج،شوشتر و دزفول نمایندگی داریم.
    بطور مثال در کل مازندران به کسی تحت هیچ شرایطی محصولات رو نمیدیم چون فعالیت و فروش این شعبه فوق العاده هست.
    قیمت هایی که به نمایندگی های فعال داده میشه قیمت هایی هست که بتونند به راحتی فروش عمده داشته باشند.
    نمایندگی هایی که خرید کم دارند تو اون شهر فقط به کسی محصولات رو نمیدیم.
    مثلا شوشتر با اینکه زادگاهم هست و همه دوست و اشنا علیرغم درخواست اقوام نزدیکم ولی فقط به فروشگاهی که نمایندگی دادیم محصولات رو در ارائه می کنیم.
    در کل این رو عرض کنم کسی که خوب کار کنه،تبلیغات درست انجام بده،تعمیرات رو یاد بگیره حداقل ماهی 3تا 10 تومن سود در ماه عایدش خواهد شد.
    محصولات دیگه مرتبط رو کم کم به فروشگاهها اضافه خواهیم کرد که اونم فقط در اختیار نمایندگی های خودمون قرار میدیم.
    یه تشکر ویژه هم همین جا از اقا بهزاد و مرتضی بکنم که زحمت خرید و ترخیص و حمایت های هم جانبه شون باعث شد تو این یک سال کار رو فراتر از انتظار توسعه بدیم.
    155
    کاربر فعال
    تمایز محصولات و کار کردن با ما رو فقط در صورتی که بطور جدی وارد کار بشید کم کم متوجه خواهید شد.
    4
    skp
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein.behdarvand [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    یه تشکر ویژه هم همین جا از اقا بهزاد و مرتضی بکنم که زحمت خرید و ترخیص و حمایت های هم جانبه شون باعث شد تو این یک سال کار رو فراتر از انتظار توسعه بدیم.
    شما محصولاتتون وارداتی هست ؟
    155
    کاربر فعال
    تنها تولید کننده حرفه ای و به روز این محصولات کشور چین هست
    محصولات این سری سفارش شرکت kidix المان هستند
    یه شرکت کره ای در این زمینه فعال هست که سالی یک یا دو مدل تولید میکنه و قیمت تک هر ماشین 4تا 6 میلیون هست
    یه شرکت تولیدی در اصفهان داریم که متاسفانه از کیفیت پایینی برخوردار هستند محصولاتشون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع