ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9
    21
    کاربر جدید
    کاربر جدید

راهنمایی در مورد تجارت کاغذ

سلام دوستان بنده یک مدت مشغول به خرید کاغذ از تهران یا بندر و ... و پخش در شهر خودم و شهرهای اطراف بودم...
    متاسفانه افزایش کاغذهای تقلبی و کاغذهای بی کیفیت سروستان یه مقدار کارم رو سخت کرده و حتی خیلی از مشتریام رو از دست دادم.
    به همین خاطر خودم تصمیم دارم بعد از عید نوروز یک سفر به هندوستان یا اندونزی برم و مستقیم بخرم. کارت بازرگانی هم دارم
    از دوستان تقاضا دارم راهنمایی کنن روال کار در خصوص حداقل سرمایه و یا اطلاعات مهم دیگه ای دارن لطف کنن من رو راهنمایی کنن
    21
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    کسی نبود یه کمکی به ما بکنه
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    نمی دونم کارتون تا الان چقدر پیش رفته اما من یکسال پیش خیلی روی این موضوع کار کردم. قیمت های متفاوتی هم از دنیا گرفتم. از تایلند ارزونتزین قیمت ها بود و ویزا گرفتم برم ولی نرفتم کلا به شرکت های تایلندی خیلی اعتمادی نیست مخصوصا وقتی اجازه بازدید از کمپانی رو بهت ندن. هر کاری میخواین بکنید حتما حضورا برید و کارخانه تولید کننده رو ببینید. نمونه بیارید و اول فید بک بازار ایران رو بگیرید. هر کانتیری با پالت 7800 بسته A4 و بدون پالت 8000 بسته گنجایش داره. که میتونید سرمایه مورد نیازتون رو برآورد کنید. قبلش با یک ترخیص کار حتما صحبت کنید و برآورد هزینه کنید. فکر می کنم کاغذ مشمول مجوز استاندارد باشه. حدود هزینه های گمرکی را در بیارید و به هر رقمی رسیدید 30 % بهش اضافه کنید چون ضمن کار انقدر هزینه های خورده پیش میاد که محاسبات شما رو بهم میریزه. اگر سوال بیشتری داشتید با این آدرس ایمیل تماس بگیرید.
    ptc.irsh@gmail.com
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط davodmyar [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوستان بنده یک مدت مشغول به خرید کاغذ از تهران یا بندر و ... و پخش در شهر خودم و شهرهای اطراف بودم...
    متاسفانه افزایش کاغذهای تقلبی و کاغذهای بی کیفیت سروستان یه مقدار کارم رو سخت کرده و حتی خیلی از مشتریام رو از دست دادم.
    به همین خاطر خودم تصمیم دارم بعد از عید نوروز یک سفر به هندوستان یا اندونزی برم و مستقیم بخرم. کارت بازرگانی هم دارم
    از دوستان تقاضا دارم راهنمایی کنن روال کار در خصوص حداقل سرمایه و یا اطلاعات مهم دیگه ای دارن لطف کنن من رو راهنمایی کنن
    سلام و عرض ارادت فراوان
    بنده در حال راه اندازی خط تولید کاغذ با کیفیت عالی و قیمت مناسب و تضمینی هستم و برند خودم را دارم اگر تمایل داشته باشید خیلی خوشحال میشم که کل نیازتون رو بنده تامین کنم. اگر تمایل داشتید میتونیم بیشتر باهم صحبت کنیم. 09173183639
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط davodmyar [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام وخسته نباشید
    شرکت ما در زمینه واردات و انجام تشریفات گمرکی آماده همکاری با شما دوست عزیز می باشد لطفا جهت مشاوره تماس بگیرید.09122372028

فرستاده شده از HTC Desire 700 dual simِ من با Tapatalk
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    شركت بازرگاني ثبت شده در اندونزي آماده همكاري جهت اطلاعات بيشتر
    Pt.blueoceantrading@gmail.com
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیز

من هم قصد دارم بعد از عید به کار واردات کاغذ مشغول بشم و قرار هست به اندونزی یا تایلند برم. کارت بازرگانی ندارم اما ازکارت شخص دیگری استفاده می کنم. ترخیص کار در بوشهر، آبادان و خرمشهر هم دارم.

اگر مایل بودید می تونیم همکاری داشته باشیم.

09126070355

اگر احیانا در دسترس نبوذم اس ام اس بدید تماس می گیرم.

با سپاس،
    مهدی.
    1
    نوشته های وبلاگ
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام بر همه. میشه کسی در مورد چگونگی پخش کاغذ در سطح شهر و استان منو راهنمایی کنه s_2184@yahoo.com
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام ترخیص کار کاغذ در بندر عباس کسی هست ؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)